Negative

Negative - End Of The Line

17. května 2010 v 18:12
Všimla jsem si, že mi dává čím dál tím víc zabrat se k něčemu dokopat... Nicméně, přece vás nepřipravím o nový videoklip Negative, který jste za tu dobu už stejně jistě všichni viděli. :)

Kdybych se měla k tomuhle videoklipu NGT vyjádřit, tak říkám, že když jsem ho viděla poprvé, nebyl zrovna v nejlepší kvalitě, a asi proto mě nijak nenadchnul. Až když se na youtube objevil v mnohem lepší kvalitě, uvědomila jsem si, že to vlastně tak špatně natočený neni, je to od NGT zase trochu něco jinýho, i když, to musím uznat, maj i lepší videoklipy. Ovšem nápad s malou mořskou vílou je více než zajímaví. :)
Abych nezapoměla, co se týče songu, ten NAPROSTO MILUJU! <33

Vzkaz od Larryho

25. září 2009 v 15:02
Na oficiálce Negative se dnes objevil odkaz na vzkaz od Larryho pro fanoušky:

AHOJ

Píšu zde ze svého hotelového pokoje (Snack a Antti jsou zde také). Jen jsem vám všem chtěl poděkovat za všechna úžasná vystoupění a chvíle. Dáváte mi tolik síly.

Právě tu nahráváme tohle nový album. Všechno šlo skvělě. Bubny jsou skoro hotový a písničky pro album máme vybraný. Myslím, že to bude cool a možná trochu překvapující.
Nebojte, bude to rockovej nářez!

Zrovna projíždíme televizní kanály. Právě jsme skoukli show Jaye Lena, zajímavý:)

Uvidíme se brzo, opatrujte se a nezapomeňte odpočívat... a ROCKUJTE S NEGATIVE!!!

P.S. Více reportu o něčem bude trochu později... V tuto chvíli jsem příliš unavený.

______________________________

Prosím, abyste nekopírovali, překlad je můj. Originál si můžete přečíst tady.

Jonne - fotky

2. září 2009 v 14:59
Když měl ty narozeniny... :)

<33

Jonne slavil!

31. srpna 2009 v 18:48
Lidi já se tak stydim! Včera měj Jonne 26. narozeniny a já na to uplně zapoměla! No to je hrozný, moc se ti zlato omlouvam. :D Tak teď to snad napravim: Takže, Jonníku, ty víš jak to je. xD Já vim, že nevíš, ale no prostě... Všechno nejlepší, přeju ti hodně štěstí, zdraví, Larryho :D, koncertů, splněných snů... Tak snad tě zase co nejdřív uvidim... Z 20.3.09 sem se ještě nevzpamatovala, máš mě na svědomí brouku. :D Ale to ti odpouštim. :))

Zejtra čekejte speciál fotek tohohle finskýho boha. ;)

Karma Killer (cover)

6. července 2009 v 22:25
Negative přezpívali píseň Karma Killer od Robbieho Williamse a já jsem si jí naprosto oblíbila. Upozorňuji, že pokud chcete srovnávat tuhle verzi s tou Robbieho, tak to nemám ráda, tedy pokud nebudete NGT opěvovat. :D Robbieho verzi jsem neslyšla, ani mě to neláká, líbí se mi tahle od Negative, Jonne má prostě úžasnej hlas [nejen hlas :D], kterej bych mohla poslouchat pořád. :)

Jsem závislá na heroinu ^^

23. června 2009 v 18:50
Nejenže se mi líbila kniha od Nikkiho Sixxe - Heroinové Deníky, ale taky teď dost ujíždim na písničce Heroine od Negative. :) Tady menší poslech:

Nejhorší fotka Jonneho :D

18. června 2009 v 16:01
Ne každý vypadá po ránu nejlíp... A výjjimkou neni ani náš krasavec Jonne. :)) Chcete důkaz? Tak klikněte na celej článek! ;) ↓

Fotky Jonneho :)

12. června 2009 v 14:55
Prosím, nekopírovat!

No tak zase pár fotek co sem měla v compu... Jako sem to tak počítala a fotek Negative už mam v PC přes 1700. :D Njn, fotek není nikdy dost. :)

fotky Christiána

12. května 2009 v 10:19
Pokud ste sem přišli ty fotky zkopírovat jako minule toho Jonneho, tak můžete zase odejít. Nedávam to sem proto, aby někdo zkopíroval část nebo dokonce celej článek a dal si to na blog. Je mi jedno, že ste tam uvedli zdroj, prostě nechci, aby ste muj blog používali jako zásobnik obrázků. Chcete fotky Negative? Tak si je najdětě sami někde na zahraničních stránkách jako to dělám já... A sami si je pak nahrávejte zpomalenym uploadem na blogu.cz.

Zkráceně: Nekopírovat!

Celosvětově známá kapela?

5. května 2009 v 20:55
Teď jsem byla na negative.cz a viděla tam, jak majitelky této české fan stránky vybízejí fanoušky, aby co nejvíce propagovali NGT, jakýmkoli způsobem. Abych pravdu řekla, trochu mě to vyděsilo a mám z toho docela smíšené pocity... Samozvřejmě, že je to svým způsobem vynikající nápad, je od fanoušků moc hezký, když se snaží prosadit co nejvíc svou oblíbenou kapelu a myslím si, že NGT si to zaslouží, za všechno to, co pro nás obětovali, zasvětili velký kus svýho života hudbě, kterou nám chtějí udělat radost a to se jim rozhodně velmi daří. Oni jsou kapela, která opravdu dřela a zaslouží si teď být opěvována a mít kupu fanoušků po celém světě. Ale jak už sem řekla, docela mě to všechno děsí, obvzlášť po tom, co sem se dozvěděla, že v blízké době také chystají tour po Americe. Vím, že jsou dobří a úspěšní, tudíž mají i spoustu fanoušků po celém světě, ale jelikož jsou NGT moje oblíbená kapela, docela se o ně bojím.. Vlastně ani nevím čeho přesně se bojim, možná toho, že se stanou objektem komerce jako spousta jiných kapel, že jim sláva stoupne do jejich hezkejch hlaviček, a že přestanou pořádat koncerty v malejch halách a klubech a na nějakou ČR zapomenou. Jasně, že je skvělí, že budou koncertovat po celym světě, jak už sem řekla, oni si to vážně zaslouží, ale bojim se toho, že jestli do ČR ještě někdy vůbec zavítají, bude to velký koncert, kde budou fanoušci od pódia odděleni minimálně metr a já tak nebudu mít možnost ošahat Larrymu steelku. :D No, možná se teď chovam trošku sobecky, ale jen proto, že už je poslouchám víc jak rok, jsou moje 2. nejoblíbenější kapela a vždycky mi vyhovovalo, že je v ČR znalo jen pár lidí. Ale "šoubiznis" je jedna velká sračka a mam strach, aby je nezměnil natolik, že bych je ztratila. Na druhou stranu ale vím, že oni si vždycky přáli být velkou kapelou, investovali do hudby moře času a úsilí a teď, když už jsou tak blízko, budou se snažit docílit jejich snu, pro který tohle všechno dělají. Ale jestli je tohle jejich přání a jestli to stále ještě tak moc chtějí, respektuju to a budu při nich stát a pomáhat jim k dosažení jejich cíle.

Ale stejně... Ta šestice, ještě s Christiánem, byla nejlepší. Chci je zpátky.

Mr. Jonne Aaron

12. dubna 2009 v 14:04
Nevydržela sem to a musim sem dát prostě další fotky... :D Jo a pls nekopírovat!


In Memorian (Immortal Peace)

8. dubna 2009 v 21:04
Poslední dobou teď pořád posloucham tuhle písničku a pročítam si její dokonalej a zároveň strašně smutnej text... Zalíbila se mi hlavně když jsem si pouštěla DVDčko Negative a od tý doby se jí prostě nemůžu zbavit, perfektně se hodí k mý momentální depresivní náladě...


Text i překlad pod perexem... ↓

Vyhrála sem o___O

2. dubna 2009 v 14:29
Dnešní den nezačal moc dobře... V noci sem si musela dát do uší vatu, protože na půdě něco rachtalo a mě to rušilo.. A když sem se ráno vzbudila, nemohla sem za nic na světě tu vatu z levýho ucha vyndat. xD Už mě máma chtěla objednávat na ušní, ale pak se mi to zázrakem podařilo vytáhnout pinzetou.. :D
No a pak to vedro dneska... Nesnášim léto a nesnášim, když se peču na zastávce ve svym černym oblečení.. A ještě ke všemu na mě všichni čuměj jak na největšího imbecila..
ALE! Jedna dobrá zpráva by dneska přece jen byla! Přídu domu (v uších puštění Children Of Bodom, protože to skvěle vystihovalo mou náladu) a máma mi oznámí, že mi přišla nějaká ZÁSILKA Z FINSKA! A tak čumim s otevřenou hubou na balík, na kterém je finská známka a je adresovaný MĚ! :D A tak se na to vrhnu, otevřu to a přichází další vlna překvapení - je to singl Planet Of The Sun od NEGATIVE! Když se po chvíli ječení ze štěstí uklidnim, začínam přemejšlet, kdo mi to mohl poslat. A protože jediná možnost, než že jsem se nedávno přihlásila do fanklubu mě nenapadá, pravděpodobně je to z fanklubu. :)) Ou fakt moc milý od nich. ^^

A ještě fotky: Takhle vypadá to CD:

A toto je balík, ve kterém mi to přišlo. Čekujte to "Finland" vlevo nahoře a taky finskou známku. :)) ↓
(Svou adresu jsem zakryla, proto tam ten černej obdélník)

Jonne + Larry

28. března 2009 v 21:48
Další várka fotek Negative. :D Tentokrát na téma Jonne + Larry. :) Příští článek bude Jonne + Sir Christus. ^^

Jonne <333

27. března 2009 v 17:34
Dneska je to tejden od koncertu... A mě přijde, jako kdyby to bylo včera. x)) Chci ten konc. zpátky!!!
Jinak... Dneska sem přinesla kámošce do školy DVD Negative, aby se na to mohla podívat, ale obě sme se chtěli kouknout už ve škole alespoň na kousek, tak sme si tam dali making of "Frozen To Lose It All", jenomže to šlo pustit jen na takový velký interaktivní tabuli, takže celá třída viděla, jak si to Larry a Christus rozdávaj s plastovejma labuťěma. :D:D No nic, jdem už radši na ty fotky:

Koncert Negative - můj report + fotky ©

21. března 2009 v 16:14
Óóó tak jsem zpět z koncertu Negative...! A bylo to naprosto ÚŽASNÝ, DOKONALÝ A NEZAPOMENUTELNÝ! :) Byl to 2. nejlepší koncert, na jakym sem kdy byla! (1. místo patří koncertu MCR v Bratislavě) Ještě do teď sem v šoku, mam pocit, že se mi to všechno zdálo, tohle přece nemůže ani bejt skutečný, PERKELE! :D Z Jonneho sem jak sem předpokládala málem umřela a ostatnim to taky hrozně slušelo, nehledě na to, že skvěle hráli, ale pokusim se to převyprávět všechno postupně:

*udělaná* ♥_♥

15. března 2009 v 11:03
Oh vůběc nevím co napsat... Našla jsem jednu z nejnovějších Jonneho... No na tom by ještě nebylo nic zvláštního, ale jakou... ! Jestli bude takhle sexistickej i v Praze, tak nevím, nevím... xP


Jinak fotka je z časopisu Rockoon 3/2009, další scany vypadají takto:

Při kopírování uveďtě pls muj zdroj, díky.

Rozhovor s Jonnem (můj překlad ©)

30. ledna 2009 v 17:37
Teď už to můžu říct: KONEČNĚ! Konečně jsem dopřeložila ten rozhovor s Jonnem. Předem se omlouvám za občasný nepřesný a divný překlad, ale nesnažila jsem se to příliš předělávat do "hezké češtiny", občas jsem něco trochu poupravila, když to nedávalo v češtině úplně smysl, ale nechtěla jsem to zase měnit moc, takže občas je to takový kostrbatý a těžší na pochopení. Snad ale budete spokojený a najde se tu alespoň jeden člověk, co si to přečte. ^^
A ještě k tomu rozhovoru: Není sice nejnovější, ale také neni starý. Je udělaný krátce po vydání Karma Killer, skládá se z 12-ti otázek a byl zveřejněný ve Free! Magazine.

Jonne *_*

8. ledna 2009 v 17:47
Dneska je vyjímečný den. Proč? Protože je to dnes, 8. ledna, přesně rok od doby, kdy jsem poznala tohle blonďatý stvoření a NGT. Úžasná kapela, úžasný členové.. Hlavně Jonne. ^^ A tady přinášim nějaké fotky.. (Jestli bude takhle dokonalej i v březnu v Praze, tak zvřejmě zhebnu..)

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

7. listopadu 2008 v 21:00
JÁÁÁÁÁÁÁ SE ZBLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZNIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEGATIVE PŘIJEDOU DO ČESKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEJLEPŠÍ!!!!! <333333333

KAŽDEJ DEN SLEDUJU JEJICH OFICIÁLKU, KDY SE TAM KONEČNĚ OBJEVÍ DATUM PRO ČR A DNESKA TO PŘIŠLO!!!!!!!!!!!!!!! 20. BŘEZNA 2009 BUDE TEN VYVOLENÝ DEN!!!!!!! TAM DU NA 100000000 %, NIKDO, OPAKUJI NIKDO MI V TOM NEZABRÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOOOOHOOOOOOOOOOO!!!

<333333333333333333333333
 
 

Reklama