My Chemical Romance

Tohle je snad jenom hodně zlej sen... :'(

4. března 2010 v 20:44
Už ani nevim, kdy naposled jsem do týhle rubriky psala... Ale když jsem do ní ještě psala, nenapadlo by mě, že budu psát někdy článek jako tenhle...
Kdo poslouchá My Chem trochu víc, jistě už asi ví, co se stalo. Bob Bryar odešel z kapely. Text kurzívou co je dole je text z oficiálky MCR, kde se o tom vyjádřili...
Jenom chci napsat.. Kurva vždycky když se všechno zdá bejt OK, tak se to pose*e!! :'( Je mi to tak hrozně líto.. Poslední dobou jsem (no, vlastně trochu dýl než poslední dobou...) novinky o My Chem vůbec nesledovala, už dlouho jsem si je neposlechla... Ale dneska sem na tuhle novinku narazila uplně náhodou a dostalo mě to stejně jako kdybych tohle četla před rokem nebo dvěma, kdy mi v rádiu nehrálo skoro nic jinýho, než oni. Sakra, já je mam pořád hrozně ráda, pořád jsou jedna z mých nejoblíbenějších kapel a hrozně se těšim na jejich nový album... Ale tohle jsem vážně nečekala... Kdyby to alespoň trochu víc vysvětlili! Ale oni napíšou tohle, jak si to sakra vůbec představuju?! Já vim, je to jejich věc a jejich rozhodnutí, ale mohli by bejt k jejim fanouškum za všechnu tu podporu trochu víc otevřenější... Připadam si jak nějaká malá puberťačka, když mě to tak sebralo... Ale MCR už budou napořád takovu mou nedílnou součástí, jestli víte, jak to myslim...

Hello Friends,
Recently it seems as though every time we write to you guys we have bad news, and we apologize for that, but we've learned in life you can't have the sweet without the sour. As a band we have been very fortunate over the years that our sweet times have greatly outweighed the sour ones, and a great deal of that is owed to you, the fans. Which is why we wanted this news to come from us and not some bullshit gossip site.
As of 4 weeks ago, My Chemical Romance and Bob Bryar parted ways. This was a painful decision for all of us to make and was not taken lightly. We wish him the best of luck in his future endeavors and expect you all to do the same.
We also wanted to give you all a quick heads up on how the record is progressing. We have been writing some very powerful new songs so this week the four of us entered the studio once again, and what has been ending up on tape each night is some of the most exciting and honest work we have ever created.
We hope this letter finds you well, we miss you...
talk to you soon,
xo MCR
Když jsem byla na jejich koncertě v Praze, chyběl tam Mikey, který byl zrovna na svatební cestě. Když jsem pak byla na koncertě v Bratislavě, tam chyběl Bob, protože měl v tu dobu něco se zápěstim. Řekla jsem si, že až půjdu na jejich koncert potřetí, tak už je uvidim všechny. A jak koukam, to se mi zřejmě nikdy nesplní...

Nové fotky MCR z nahrávání

8. října 2009 v 20:32
Ray napsal na mychemicalromance.com článek pro fanoušky informující o průběhu dělání nové desky a o pár dalších věcech. Pokud budete chtít, mohu zmiňovaný článek o víkendu přeložit. ;) Přidal také fotky kluků z nahrávání, musím říct, že fotky jsou vážně moc pěkný. :)

Stejně jsou nej :)

6. září 2009 v 21:30
Teď jsem si po dlouhý době pustila The Black Parade Is Dead... Starý časy se vrací. :) Už mi to tak chybělo... Vždycky, když už nemam nic, o co bych se mohla opřít, jejich hudba mi vždycky pomůže. A to opravdu doslova. Už je to 2 a půl roku, co je poslouchám. Vím, není to zas až tak dlouhá doba, ale přeci jen se toho u mě za těch 2 a půl roku dost změnilo a oni můžou za spoustu těch změn. Jsem jim za všechno hrozně vděčná. Když už vám nic nezbývá, oni tu vždycky jsou a budou. Napořád. Možná se tohle zdá jako naprostá slátanina, ale ještě pořád to píšu v extázi omámená z jejich písniček a jde to naprosto spontáně...
Už vím, co si nechám vytetovat: nápis "I am not afraid to keep on living." Pro ty kdo neví, je to část refrénu z písničky Famous Last Words, mojí nejoblíbenější od My Chem. A prosímvás, jestli chcete napsat něco v tom smyslu, ať si to rozmyslím, radši to ani nepiště. Já moc dobře vím co dělám, kdybych si tím nebyla 100% jistá, neudělala bych to. V téhle věci jsem velký puntičkář a nenechala bych si dát na tělo navěky něco, o čem bych pochybovala. Tohle je moje životní motto, moje nejoblíbenější písnička od mé nejoblíbenější kapely, která na mě měla vliv jako nikdo jiný na světě a já na ně chci mít památku navěky.
Doufám, že jsem vás tímto nadějným proslovem nerozbrečela. :D To bych opravdu nerada, ale momentálně je ve mě tolik emocí a vzpomínek, že se prostě potřebuju vypsat. Už se moc těším na nové CD, až zase My Chem přijedou do Prahy, tentokrát budu v první řadě... Těším se, jak budu zpívat jejich texty slovo od slova... Jsou, byli a budou vždy ti nejlepší. :)

Nová fotka Lyn-Z a Gerarda

16. srpna 2009 v 9:20
Obvykle z jiných blogů nekopíruju, ale tenhle obrázek se mi vážně moc líbil. Zdroj fotky je zde.
Dle mého jde o fotku inspirující se vraždou prezidenta Kennedyho. Nevím proč, ale hrozně se mi to líbí. :D

ah <3

1. srpna 2009 v 18:58
To je tak fuckin' úžasný vidět je zase na pódiu! Miluju a miluju a miluju je a už se těšim až dodělaj new CD a přijedou k nám! <3

Více fotek najdete zde.

Happy B-Day, Ray!

15. července 2009 v 15:39
Dnes slaví Raymond Toro své 32. narozeniny, a tak bych mu tímto chtěla popřát hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho úspěchů. :) Už se moc těšim na nový album a comeback MCR. :)

Gerard je tatínkem! :)

29. května 2009 v 15:10
Tak konečně nějaká pořádná novinka! Gerardovi a Lyn-Z se 27. 5. 09 narodila dcera jménem Bandit Lee Way. Moc jim to přeju a gratuluju k novýmu přírůstku do rodiny. :)
Další novinkou je taky zpráva, že by se v příštích týdnech měli MCR dostavit do studia a pracovat na nahrávání jejich 4. desky! Ani netušíte, jak mě tahle správa potěšila. <33 Přece jenom tý pauzy už bylo dost. :)

Pan Way dneska slaví... :-)

9. dubna 2009 v 10:56
Víte co je dnes za den? Ano ano, Mr. Way má dneska 32. druhé narozeniny! :) Proto bych mu chtěla popřát hodně štěstí, zdraví, mnoho úspěchů a pořádnou oslavu jeho narozenin s jeho manželkou a kolegy z kapely. :) So happy b-day! :-*

MCR - Desolation Row

1. února 2009 v 20:51
Uááááááá je to tady! MCR a jejich new videoklip! ^^ Sice je to cover, ale věřím že jejich nový CD bude stejně dokonalý. :)) ♥P.S. Dole je menší anketa! ;)
EDIT: Kdyby vám video nešlo přehrát, tak si ho můžete pustit na oficiálce MCR!

Watchmen + Gerard pod vodou [?] xD

28. prosince 2008 v 17:42
Jako první bych chtěla poukázat na fotku ↓, která se objevila na mcr.com a Bob k ní napsal tohle: Pozdrav z Hawaie! Tady jsou Gerard a náš instruktor jak si užívají. Brzo pošlu ještě nějaké fotky ze šplhání po skalách. (Fakt se těšim na fotku visícího Gerarda někde na skále :D)

Nebudu teď psát, jak šílenej záchvat smíchu jsem z tý fotky měla, obvzlášť, jestli ta osoba napravo je skutečně Gerard. :D A jestli jsem to dobře pochopila, tak Gerard je (nebo byl) na Hawai! Akorát mi přijde trochu divný, jak to všechno může sakra stíhat?? Vyjets si na Hawai, psát dlouhý rezence na mcr.com, být manželem, točit klip a song k filmu Watchmen, pracovat na TUA a spousta a spousta jiných věcí... A došla sem teda k závěru - Gerard je naklonovanej! xDD

A teď něco k již zmiňovanému Watchmenovi: Tady a tady se můžete podívat na nějaké fotky z natáčení klipu k tomuto filmu.
A tady ještě trailer Watchmena:


Něco mi řiká, že to bude fakt dobrej film. ;)

HLASUJTE PRO MCR NA MTV EMA!

11. září 2008 v 18:23
Už jsem se nemohla dívat na to, jak na žádných stránkách o MCR neni ani zmínka o tom, aby se pro ně hlasovalo na MTV EMA, a tak jsem vzala věc do vlastních rokou - napsala jsem na známé weby, aby dali na své stránky o této informaci vědět. A můj čin byl úspěšný. :) Holčina vlastnící mikeywayonline.net (Thank you that you have published the information abou MTV EMA on your site!) už to na své stránky zveřejnila, a tak vás všechny prosím, šiřte to dál, MCR přece musí vyhrát. ;) Ještě nejsou ani nominovaní, takže to musíme rychle dohnat!
TAKŽE TADY HLASUJTE JAK JEN MŮŽETE! ;)

Zabití Frankieho a Raye xD

22. července 2008 v 21:41
*ROFL* xDD
Kopírovat pouze s mým zdrojem!

Live fotky Mikeyho

19. července 2008 v 13:12
Kopírovat pls pouze s mým zdrojem

Kdo navrhoval jakou masku

2. července 2008 v 11:35
Před chvílí mi na mail přišlo, kdo z MCR navhoval jaké masky, které jsou k dostání v limitované edici The Black Parade Is Dead. Takže:
Kopírovat pls pouze s mým zdrojem.
Ray ↓

London, Astoria, UK (9.4.05)

29. června 2008 v 21:40
Kopírovat pls pouze s mým zdrojem!

Proslov MCR k LOTMS ©

29. června 2008 v 10:41
Kdo máte DVD LOTMS, tak určitě víte, že je tam napsaný takový menší proslov MCR. A protože jsem momentálně neměla co na práci, tak jsem to přeložila. :)
Kopírovat pouze s mým zdrojem!
You hold in your hands the story of five kids who have had their dreams come true. We would like to dedicate this release to our families & loved ones who've believed in us from the beginning, to all of our friends who work tirelessly to keep MCR dangerous, and to the fans... this is for you. Thank you from the bottom of our black little hearts for saying so pure, so passionate and so strong. Your belief in us is immeasurable and for that we love you eternally.
--------------------------------------------
Držíte ve svých dlaních příběh o pěti dětech, kterým se splnil sen. Chtěli bychom věnovat toto vydání našim rodinám a našim milovaným, kteří v nás od začátku věřili, všem našim přátelům, kteří neúnavně pracovali, aby udrželi MCR nebezpečnými, a naším fanouškům...toto je pro vás. Děkujeme za podklad do našich malých černých srdcí za tak ryzí, tak nadšené a tak silné mluvení. Vaše víra v nás je nesmírná a proto vás budeme navěky milovat.

Fotky mých nejdražších ♥

20. června 2008 v 15:01

Dead! z TBPID

1. června 2008 v 12:44
No jako..... už se nemůžu dočkat. :))

Fanoušci protestovali proti Daily Mail

1. června 2008 v 12:24
Kopírujte jen s tímto zdrojem!
Dnes stovky rozčílených fanoušku došli protestovat proti Daily Mail.

The Black Parade is coming!

31. května 2008 v 12:03
Opět mi na mail přišla zpráva od MCR, tentokrát týkající se nového DVD. Píší že TBPID má vyjít 1. července a že si na tom dali opravdu záležet. :) Nemůžu se už dočkat!
Zpráva je pod perexem. ↓
 
 

Reklama