Září 2010

Asi sem Santa... ne kecam.

27. září 2010 v 11:56 → my diary ←
No jo, taky bych se mohla po dlouhý době ozvat. Pravdou je, že za poslední dobu dost nestíham. Pokud ste četli poslední článek, asi vám docvaklo, že mam teď bf. Jo, sem happy. Ale neni to jenom kvůli tomu, předevšim je fakt těžký dostat se zase do toho školního oběhu. Ale to určitě znáte.

Vlastně píšu proto, že sem nemocná a dost se nudim. Nádhera. Prázdniny, na který sem se tak těšila zkažený. Nenávidim tělocvik. Běhat ve středu ráno v tý největší kose po lese ještě když na to nejste vůbec zvyklý vezme za svý. Ale alespoň budu mít díky tomu uvolnění z TV do konce školního roku. Protože moje podělaná imunita by toho plešatýho sportovního nadšence, kterýho nám letos přidělili na hodiny tělocviku, nezvládla.

Já vim že je ten nadpis pěkně debilní, ale miluju slovo Santa. No fakt, řikam to teď skoro u všeho. Naše třída už Santu dost nenávidí. Ale podle mě je Santa dost týpek, no sice je to jen reklama na Coca-colu, ale uvědomte si, alespoň má nějakou ucelenou podobu. A navíc, když se řekne Ježíšek, stejně si 99% lidí představí Santu a né nějaký mimino v jeslích. Sakra, nějak předbíham, je zatim ještě září. :D - Tak jo, tenhle odstavec byl o ho*ně, uznávam.

Rozhodla sem se, že chci milovat svuj pokoj. Vymaluje se zpátky na bílo a stěny se potapetujou bílejma tapetama s černejma ornamentama. A dá se po celý zemi koberec. A chce to víc obrazů. Yes. Bude to dokonalý. Ale jak se znam, dokopu se k tomu nejdřív tak na jaře. Škoda.

carol-kp.blog.cz

Jako ve snu *_*

9. září 2010 v 18:30 → my diary ←
Nemůžu tomu uvěřit... Ze mě si snad dělá p*del nějaká vyšší moc nebo fakt nevim.. Jak se může nudná denní rutina proměnit v jednom dni v něco tak úžasnýho? *_* Perkele, myslela sem si, že mě nic takovýho nepotká, ale třeba se teď všechno změní... Uuuuuu teď sem fakt ŠŤASTNÁ NA MAXIMUM! Fakt začínam svuj život milovat. <33 Všichni povinně držet palce, ať pohádka dojde svýmu šťastnýmu konci! :)

carol-kp.blog.cz

Tak po dlouhý době...

7. září 2010 v 18:56 → my photos ←
Sice sem se o tom tady ani nezmiňovala, protože sem tak nějak nepočítala s tim, že mi to matka dovolí, ale vyšlo to, a tak dávám alespoň důkaz. :D Inu, pár dní už mám pierc v nose a sem s nim naprosto spokojená. Je mi jedno, že se to někomu nelíbí, mě se to líbí a to je hlavní. :)

carol-kp.blog.cz
Za kvalitu fotek se omlouvám, ale nechtělo se mi vytahovat digitál. :)