Červenec 2010

Take me back to paradise baby, back to Stockholm!

24. července 2010 v 15:51 → my photos ←
Ach jo, těch pár dnů strávených se Sašou, Domkou a Vinni ve Stockholmu byly jedny z nejúžasnějších dnů v mym životě... Vážně, prázdniny bez rodičů a ještě v tak překrásnym městě, to je to nejdokonalejší co vás může potkat.
Moje domněnky o Švédsku se jen potvrdily, lidé na vás nezírají jako tady, natož aby se na vás zle podívali. Všichni se jen mile usmívají ať už vypadáte jakkoli.
Nevím čím bych měla začít, zážitků je strašně moc a já sem pořád ještě myšlenkama ve STHLMu, takže nějaký souvislý vyprávění mě teď nenapadá, navíc ta dokonalost stejně nejde vystihnout... Ale největší zážitek ze všech se mi v hlavě promítá pořád dokola a to těch pár vteřin, kdy kolem nás na kole projel Peter London. Na FB už jste to asi četli, takže to tu jen zopakuju. Normálně s holkama jdem po ulici z výletu ze Skeppsholmen, když v tom naproti nám na kole jede nádherný stvoření, bílí vlasy stažený do culíku, zářivě červená rtěnka, nádherný oči, porcelánově bílá kůže a vlající leopardí kabátek. Vážně jsem si myslela, že je to žena, a ani na chvíli o tom nezapochybovala, nebýt Saši, tak ho vůbec nepoznám. :) Škoda že jsme si to uvědomily až když už byl Peter za náma a ujížděl. Ale i těch pár vteřin bylo kouzelnejch. <3 :))

No, myslím, že než bych se tu pokoušela všechno sepsat, bude lepší, když sem dám pár fotek. ;)

http://carol-kp.blog.cz

Odjezd do Švédska

17. července 2010 v 17:43 → my diary ←
Málem bych se o tom zapoměla zmínit.. :) Tak tedy, zítra od 18.7. až do 23.7. mě tady ani nikde jinde nečekejte, odjíždím do svého vysněného Stockholmu. <33 :)

http://carol-kp.blog.cz
A od zítřka už jen rock'n'roll :)))

xoxo

Crashdïet - Sick Mind

13. července 2010 v 12:35 Crashdiet
Konečně celá verze :)
Aneb polib si...

12. července 2010 v 21:14
If I loved you no matter how much, I'd never change my style just because of you, that's what I am and if you don't like it, than we have nothing to talk about anymore...

---

Nejsem moc na ty psycho výlevy, ale cejtim potřebu tohle napsat, protože to fakt už neni fér! :(


Bored as hell

8. července 2010 v 14:14 → my diary ←
Jsem ten typ člověka, co se nudí málokdy, protože mu čas vždycky rychle uteče. Ale teď nastalo období, ve kterym absolutně nevim co dělat. Počítač mě nebaví a nemůžu si ani vybrat žádnej film, protože mi všechny přijdou nudný...
Kdo je se mnou v kontaktu na FB asi už ví, že sem si pořídila nový kotě. Dost dlouho sem pro ní hledala jméno, protože vybírání jmen mi nikdy nešlo. (Svědčí o tom i moje "dočasný" příjmení na FB, jelikož sem si řekla, že Lepard si od Davea vypůjčím jen na chvíli, dokud si nevymyslim něco vlastního a stejně originálního.. No jo, půl roku a furt nic..) Nakonec jsem se rozhodla pro zkrácenou verzi z Aniina => Niina. Z finštiny, jak jinak. :))
To počasí je fakt hrozný. Úterý, kdy se na chvíli ochladilo, sem využila k okamžitému útoku na Prahu, kde sem si pořídila novou kabelku a peněženku, Spark (ve kterém jsou CRASHDÏET!!!) n' stuff...

Tak se alespoň pokochejte tímto dokonalým shootingem Crashdïet ↓ :) <33

http://carol-kp.blog.cz

Akorát sou tam hoši nějaký nasraný. :D Což budu za chvíli taky, jestli rychle nevymyslim co dělat...

xoxo