Březen 2010

Trochu jiný pohled na Crashdïet

31. března 2010 v 14:41 Crashdiet
Uplně náhodou jsem dnes po brouzdání internetem našla jeden dost zajímavý pohled na celé Crashdïet. Napsal to blízký přítel Davea Leparda a musím říct, že to ve mě zanechalo dost rozporuplný pocity.

Článek si můžete přečíst ZDE. Ale upozorňuji, že to neni hezký článek. Mám teď uplný zmatek, na jednu stranu je to pravdivý, to ano, ale na tu druhou se mi to zdá až moc krutý k současným členům. Tady krátce jeden úryvek z článku: "Crashdiet has now raped the soul of Dave Lepard totally, even after the guy is dead. And all people who support Crashdiet of today is part of this."

http://carol-kp.blog.cz
Abyste celý názor pochopili, musíte si článek přečíst úplně celý, nejdříve jsem vám to tu chtěla jen nějak stručně shrnout, ale když jsem to začala psát, uvědomila jsem si, že to neumím podat tak dobře jako autor, i když bych tu napsala, o čem článek je, stejně by to vyznělo trochu jinak, než jak to autor myslel. Je to napsané skutečně upřímně a čtivě, ale jak jsem řekla, zcela můj názor to není, možná mě přesvědčil o tom, že si měli Crashdïet změnit jméno, protože kdyby byli taková ta "garážová kapela", tak by to určitě po smrti Davea udělali, pokud by se rozhodli pokračovat, ale oni si byli zcela vědomni, že bez Davea už nejsou tak dobří, to Dave měl největší podíl na celé jejich hudbě a myslel to naprosto jinak než to myslí oni dnes. Kdyby si tenkrát změnli jméno, nebylo by jisté, že by se ještě dokázali proslavit. Ano, zní to skutečně hnusně, ale víceméně je to tak. I když, po tom, co jsem slyšela ukázky z očekávaného alba "Generation Wild" a jejich stejnojmený singl, si myslím, že s tímhle by se prosadili s jakýmkoli jménem. Ovšem už je příliš pozdě na změnu jména. Další podstatnou věcí je, že Dave hodně navazoval na GG Allina, ale když se současní Cras zmiňvali o kapelách, které je ovlivnili, o GG Allin nepadla jediná zmínka. Navíc, všimněte si, že Crash se nikde nezmiňují o zakládajících členech kapely. Jedním ze zakládajících členů byl Dave, ano, o tom se nejde nezmínit, ale co ty ostatní? Protože ani Martin, ani Eric a dokonce ani Peter nebyli zakládajícími členy kapely. A po smrti Davea jsou už někým úplně jiným. Crashdiet také ze začátku popírali, nicméně po rozhovoru s Lisbeth to vyplynulo na povrch, že Dave se zabil až po rozpadu kapely. Moc se nemluví o tom, že tam byli problémy, ale oni tam skutečně byli a to byl důvod rozpadu Crashdïet, na to pak spáchal Dave sebevraždu. Jaké neshody to byli, to ve článku tolik rozebrané není, nicméně je tam něco v tom smyslu, že ostatní se domluvali za zády Davea a měli trochu jiný pohled na to, co dělaj. A možné je také to, že si kvůli tomuhle ani nemuseli sednout, cituji Davea: "Martin je tupec, jedinej důvod, proč v Crashdïet je, je fakt, že umí hrát."
No vidíte, docela se mi to i shrnout podařilo, ovšem nejsem si jistá, jestli tenhle malý výtah na vás působí stejně jako kdybyste si přečetli článek celý, to určitě ne. Ale alespoň jste si poslechli jeden z názorů a zřejmě jeden z nejupřímnějších názorů. Jak už jsem řekla, něco na tom pravdy určitě je, ale je to všechno hrozně sporný. Já Crashdïet miluju, ať už tam byl Dave, Olli nebo je tam Simon. Pravda sice je, že s Ollim byli trochu slabší (Nemyslím, že by byl Olli špatný zpěvák, ale ke Crash se prostě nehodil, to musíte uznat), ale Simme je podle mě naprosto úžasnej a ať už by měli jakékli jméno, se Simonem by měli naději vždycky.

Velký plány & naprostá nadšenost

30. března 2010 v 16:29 → my diary ←
Sem ze všeho uplně nadšená. Těšim se na všechno co sem si naplánovala, momentálně sem nemocná, takže mam čas přemýšlet nad různejma blbostma. Už jenom 3 měsíce a budu mít pokoj od toho ústavu. Nevím jestli sem vám řikala, ale někdy koncem dubna jedem se třídou do Holandska. Ani nevim, jestli se tam těšim nebo ne, nemam moc ráda školní výlety, nikdy tam nestíham a což ještě když si teď tupíruju vlasy... Ale fajn, je to 5 dní, nějak to dam.
No a o prázdninách - píšu to sem už po několikátý, já vim - Švédsko. <33 Juchů, první prázdniny bez školy a bez rodičů! <3 Na tuhle dovolenou se fakt těšim! :)
Taky sem si řikala, že bych mohla s kámoškou ze třídy potom ještě na nějakej Work camp od Inexu třeba zase do Finska, ale to ještě tak promyšlený nemam, byl to vlastně jenom nápad mýho táty..
Chci jít co nejdřív na velký nákupy, potřebuju teď hroznou spoustu věcí... A až se uzdravim, pudu si do zlatnictví změřit prsty a na internetu mam vyhlídlý úžasný prstýnky. <33
Ještě potřebuju konečně prodat ty platfomy.. Na Aukro se to nepodařilo, tak to tam asi dam znova... a nebo se na to vykašlu, taky možnost.
Btw miluju svuj design. <33 Dala sem si teď blog do kupy, vymazala sem spoustu nesmyslnejch článků a zamakala jsem si na svym myspace, který sem dlouhou dobu zanedbávala. Jak sem teď nemocná, internet je moje jediná zábava.. Kdybych alespoň měla nějakou knížku.. Teda vlastně mam jednu půjčenou, ale je to fakt jedna z nejnudnějších knížek, myslela sem, že když je od švédský autorky, mohlo by mě to bavit, ale ne, celá kniha je o tom, jak si stará babka vypráví svoje životní události s nějakou ženskou...

No, zatím vše, xoxo.

http://carol-kp.blog.cz
Abych nezapoměla - pod perexem ještě bonus :P


Nový design :D

29. března 2010 v 17:41
Tak a máme tu po dost dlouhý době nový design. Tentokrát jsem vsadila na Crashdïet a s výsledkem jsem celkem spokojená. ;)


Hope U like it.


New hair style

20. března 2010 v 21:21 → my photos ←
No jo, už to chtělo změnu. Sice to nejde rozčesat ani po tuně balzámu, ale jsem ráda, že to alespoň drží. :D Sice je to dost náročný na čas a dost to ničí vlasy, takže to takhle každej den nebudu moct nosit, ale to nemění nic na tom, že teď svoje vlasy miluj. <33 A v úterý se du ještě obarvit na černo. :)

http://carol-kp.blog.cz

Prodám platformy

18. března 2010 v 18:36
Kdyby měl někdo zájem o moje boty na platformě...


Dope Stars Inc. - It's Today

13. března 2010 v 16:39 Dope Stars Inc.
Včera byla premiéra tolik očekávného videoklipu od Dope Stars Inc. - It's Today. Nevím jak vy, ale já sem z něj naprosto nadšená, fakt se jim poved, akorát bych jen vytkla málo záběrů na Ashe, ale alespoň že tam vůbec je, když neni oficiálním členem. :)


Demonia shoes

7. března 2010 v 21:19 My Style
Naprosto jsem si zamilovala tenhle druh bot ála podpatek & obří špička od značky Demonia. Tahle značka rozhodně nevyrábí jen níže uvedené boty, nabízí plnou škálu různých druhů bot, přičemž spousta z nich je sice jen vhodná maximálně do porno filmu nebo na fotky, ale všechno jsou to boty naprosto úžasný a jedinečný, takže pokud byste si chtěli prohlédnout více druhů od Demonie, koukněte se sem.2 SMYSLUPLNÁ videa

5. března 2010 v 15:19
Taky vám tak vadí, že youtube je plné videí, která jsou nekvalitní a mnohdy nemají ani žádný smysl? A proto jsme si s kámoškama řekni NE a natočili videa vysoce inteligentního rázu. Ano ano, už dle názvů poznáte, že točit podobná videa přece vyžaduje vysoké IQ!

Šunčička a sluníčko mi svítí na šišinku:


Osud rohlíku:

Ne, opravdu nic neberem. ;))Tohle je snad jenom hodně zlej sen... :'(

4. března 2010 v 20:44 My Chemical Romance
Už ani nevim, kdy naposled jsem do týhle rubriky psala... Ale když jsem do ní ještě psala, nenapadlo by mě, že budu psát někdy článek jako tenhle...
Kdo poslouchá My Chem trochu víc, jistě už asi ví, co se stalo. Bob Bryar odešel z kapely. Text kurzívou co je dole je text z oficiálky MCR, kde se o tom vyjádřili...
Jenom chci napsat.. Kurva vždycky když se všechno zdá bejt OK, tak se to pose*e!! :'( Je mi to tak hrozně líto.. Poslední dobou jsem (no, vlastně trochu dýl než poslední dobou...) novinky o My Chem vůbec nesledovala, už dlouho jsem si je neposlechla... Ale dneska sem na tuhle novinku narazila uplně náhodou a dostalo mě to stejně jako kdybych tohle četla před rokem nebo dvěma, kdy mi v rádiu nehrálo skoro nic jinýho, než oni. Sakra, já je mam pořád hrozně ráda, pořád jsou jedna z mých nejoblíbenějších kapel a hrozně se těšim na jejich nový album... Ale tohle jsem vážně nečekala... Kdyby to alespoň trochu víc vysvětlili! Ale oni napíšou tohle, jak si to sakra vůbec představuju?! Já vim, je to jejich věc a jejich rozhodnutí, ale mohli by bejt k jejim fanouškum za všechnu tu podporu trochu víc otevřenější... Připadam si jak nějaká malá puberťačka, když mě to tak sebralo... Ale MCR už budou napořád takovu mou nedílnou součástí, jestli víte, jak to myslim...

Hello Friends,
Recently it seems as though every time we write to you guys we have bad news, and we apologize for that, but we've learned in life you can't have the sweet without the sour. As a band we have been very fortunate over the years that our sweet times have greatly outweighed the sour ones, and a great deal of that is owed to you, the fans. Which is why we wanted this news to come from us and not some bullshit gossip site.
As of 4 weeks ago, My Chemical Romance and Bob Bryar parted ways. This was a painful decision for all of us to make and was not taken lightly. We wish him the best of luck in his future endeavors and expect you all to do the same.
We also wanted to give you all a quick heads up on how the record is progressing. We have been writing some very powerful new songs so this week the four of us entered the studio once again, and what has been ending up on tape each night is some of the most exciting and honest work we have ever created.
We hope this letter finds you well, we miss you...
talk to you soon,
xo MCR
Když jsem byla na jejich koncertě v Praze, chyběl tam Mikey, který byl zrovna na svatební cestě. Když jsem pak byla na koncertě v Bratislavě, tam chyběl Bob, protože měl v tu dobu něco se zápěstim. Řekla jsem si, že až půjdu na jejich koncert potřetí, tak už je uvidim všechny. A jak koukam, to se mi zřejmě nikdy nesplní...