Únor 2010

Hm

26. února 2010 v 17:44 → my photos ←
Nevím, jestli sem se už zmínila, ale mám nový mobil. Tamten už jsem měla, ani nevím jak dlouho, ale určitě to bude víc jak 4 roky. Konečně teď můžu fotit co chci a kdy chci. Ne že bych s tim minulym nemohla, ale kvalita fotek dřívějšího mobilu byla tak otřesná, že sem se ani nic fotit nepokoušela. Tenhle prostě miluju a nelituju, že sem si ho koupila. :) <3
Ale důvod, proč píšu tenhle článek je ten, že se chci podělit o 3 fotky vyfocené před pár minutami, hrozně se mi líbí. <3

Tak

19. února 2010 v 17:30 → my diary ←
Tak se vám po týdnu ozývam...
Docela to tu pustne. Nemam na to tady teď moc času, rozhodla sem si vylepšit známky, abych mohla v létě do Švédska, takže sem se začala trochu učit. :D Začátek sice nebyl moc úspěšnej... ale já to dam!
Musim říct, že tenhle tejden byl fakt náročnej. Už v pondělí ráno sem se těšila na víkend. Nejhorší ze všeho je prostě to vstávání, s tim já se nikdy nesmířim.
Včera začalo bejt koncový období února. Pro mě je vždycky do 17. začátek a od 18. už měsíc končí. Nijak sem nad tim neuvažovala... mam to tak už daný. :D
Fajn, tohle je článek o ničem... Tak si alespoň pusťte tohle video, nahrávala sem ho včera o hodinu statistiky. :D
C.


Generation Wild

12. února 2010 v 11:47 Crashdiet
Asi jste to už všichni četli, ale nevadí... 28. 2. 2010 vychází Crashdïet nový singl s názvem Generation Wild. Na obrázku výše uvedeném můžete vidět jeho přebal. (Musim říct, že je fakt moc pěknej :P)
Dále tady máme už samotný song Generation Wild, kterej je podle mě dokonalej, úchvatnej a nevim co ještě, zkrátka jsem z něj unešená. <3 Nechápu, proč je pořád přirovnáván k Thrills In The Night od Kiss, vždyť je to uplně něco jinýho... No, přesvěčte se sami:


Celý singl obsahuje tyto písničky a bude vydán jako součást Sweden Rock Magazine:
1. Generation Wild
2. One Of A Kind
3. Fear Control

Další a ještě významnější novinkou je informace o vydání nového alba se stejnojmeným názvem jako singl, tedy také Generation Wild, které má spatřit světlo světa 14. 4. 2010! Jeho tracklist je následující:
1. Armageddon
2. So Alive
3. Generation Wild
4. Rebel
5. Save Her
6. Down With The Dust
7. Native Nature
8. Chemical
9. Bound To Fall
10. Beautiful Pain
Už se nemůžu dočkat :P

A na závěr ukázka z nového photoshootu:
:)


Mistrovské dílo Petera!

9. února 2010 v 12:39 moje výtvory (c)
Ano ano, konečně se mi podařilo vytvořit něco, co můžu nazvat svým finálním mistrovským dílem!
Nechci se chlubit, ale lepší portrén Petera Londona než ten můj nikde nenajdete! :P
Tak tedy, tamtadadááá:


Nejlepší den!

7. února 2010 v 11:32 → my diary ←
Je to skoro až neuvěřitelný, jak se vám může nějakej den povést bez jakýhokoliho háčku! :) Ano ano, takový vzácný den se stal včera i mě. :))
Odpoledne byl tea 'n' Tesco day se Sašou. :) Čaj byl strašně dobrej a v Tescu měli úžasnej medovej změkčovač nehtový kůžičky. :D :D A i busy nám krásně vycházeli! :)
No ale večerem super den samozřejmě nekončí! :D K večeři jsem měla pizzu! <33
Ale teď to nejlepší: Večer sem si PSALA NA CHATU NA FACEBOOKU S OLLIM Z RECKLESS LOVE!!! Ty vole. <333 Docela sem čuměla, že je online! :D Pravda, váhala sem, jestli mu napsat, ale nakonec jsem měla tu drzost a byla sem mile překvapena, protože je strašně milje! <333 Valo, to je tak krásný psát si se svým sexsymbolem. :D Jinak, zjistila sem i věci, který sem o něm nevěděla! :D Např.:
  • Olli byl jednou v Praze, sice jenom jeden den, ale prej se mu tam moc líbilo. :)
  • Má rád český pivo!! :D
  • Strašně se mu líbil Avatar, ostatně to psal na FB i do svýho statusu. :)
  • Má rád Piráty z Karibiku a Kokain. (-> ten film! xDDD)
  • Pochází z Kuopia, ale už nějakej čas žije v Helsinkách.
  • Učí v hudebce nebo tak nějak. Prej je něco jako Jack Black z filmu Škola Rocku. :D
No to je tak všechno. :D Vypadá to trochu že sem sondovala. :D :D Ale žádný intimnosti to nejsou, tak si to přece nenecham pro sebe. ;D


Nejmilejší fin, s kterym sem si psala, a zároveň jedinej fin, s kterym sem si kdy psala. :D <33