Listopad 2009

Vokurka

25. listopadu 2009 v 20:54 → my diary ←
Dneškem je konečně většina písemek za mnou... Valodík. Fakt, že sem poslední dobou píšu asi tak často jako Peter London na svůj facebook je ten, že mě to tu poslední dobou moc nebaví, není nějak co přidávat a i když něco přidám, je u toho stejně minimum komentářů. Ale já vím, že to není chyba vaše, ale moje, jelikož zřejmě nepíšu dostatečně zajímavé články. Ale je mi to fakt dost jedno. Poslední dobou miluju Crahdïet ještě víc, takže tu nic moc jinýho nečekejte. :) A Crash a Crash a Crash... <33 Nakazila jsem s nima i mou spolužačku. :P
Nedávno mi došlo, že sem do rubriky "Finsko" zapomněla přidávat můj Finský deník! A naneštěstí jsem ještě zjistila, že jsem pravděpodobně veškeré mé zápisky z Finska vyhodila, takže... až se přinutim, můžete tu čekat maximálně fotky...
Kámoška šla dneska na Rammsteiny... Těšim se až se vrátí a povypráví mi. :) Neviděla sem jí už asi měsíc, protože byla nemocná..

No nic, tenhle článek nemá cenu, ani nevím, jestli tu ještě nějakej článek někdy bude mít cenu.. Kdybyste beze mě nemohli žít (hahaha, docela si věřim...), najdete mě na facebooku. Zatim.

New youtube channel

22. listopadu 2009 v 15:47 News
Hej hou, založila jsem si novej youtube kanál, tak budu ráda, když si mě někdo přidáte. ;)


humph

19. listopadu 2009 v 18:48
Všichni a všechno mě se*e.
Polibte si.

Nejlepší live videa s Crashdïet

18. listopadu 2009 v 15:34 Crashdiet
Narazila jsem na tyhle čtyři úžasný videa uplně náhodou na youtube a naprosto se do nich zamilovala. <3 Navíc je to ještě za doby kdy s nima zpíval Dave. ♥ A stejně, on byl zlatíčko největší, Olli sice nebyl špatnej a Simon se zdá taky jako vcelku dobrej zpěvák, ale na Davea prostě ani jeden z nich nemá. :)


Fotky Crashdïet

16. listopadu 2009 v 9:30 Crashdiet
Poslední dobou nemam v hlavě nic jinýho než Crashdïet... Mam je radši čim dál víc.. Tak mě prostě jen tak napadlo, proč se nepodělit o pár fotek. ;)


Wall s Crashdïet ©

12. listopadu 2009 v 13:22 moje výtvory (c)
Tak jsem stvořila svůj první wall s Crashdïet. Myslim, že v rámci možností se mi docela poved, tak snad jsem se s tím nepiplala zbytečně a vám se taky aspoň trochu líbí. :))


Krásná fotka Simona

10. listopadu 2009 v 16:32 Crashdiet
Našla jsem úžasnou fotku Simona, o kterou se s vámi musím podělit. Opravdu stojí za to si jí zvětšit. ;)


Je to v ...

9. listopadu 2009 v 16:08 → my diary ←
Může se zdát, že bejt nemocná a nechodit ve školy je vlastně fajn... Ono je to svym způsobem fajn, ale když vám ve škole unikaj důležitý písemky a vy se nemůžete ani doma ve volnym čase učit, protože vám to prostě při teplotě neleze do hlavy... tak je to prostě špatný. A nejhorší na tom je, že vlastně nikdo neví, co mi je. Měla sem jít dneska na krev, ale protože už mi bylo včera celkem dobře, tak sem tam nešla. Ale dneska mam zase teplotu. Ta teplota už se mi táhle od minulý neděle a po tejdni je furt stejně vysoká a nechce ustat. Přitom ani nemám moc rýmu nebo kašel, v krku mě vůbec nebolelo.. Jen mam teplotu a sem hrozně unavená... Achjo! A všichni bydlej daleko, takže ani sešity si dopsat nemůžu, vůbec nevim, co berou, nemůžu dělat vůbec nic! Děsí mě představa, jak přijdu do školy a vůbec to tam nebudu zvládat... Třeba matika, už takhle mam jen tak tak čtyřku, co asi tak budu mít, když tam teď nejsem? A nebo děják, ten se sice dá naučit, ale... Mě to prostě neleze do hlavy... Prostě ne. Ne teď. Jednu látku z dějáku už sem se učila 2x... Je to jedna stránka.. A vůbec nic si z toho nepamatuju... A to mam ještě zdolat nějakech 10 stránek.. A to ani nemluvim o účetnictví a hlavně ekonomice, na kterou máme novýho učitele, kterej nás naučí uplný hovno a ani nedělá zápisky do sešitu a z učebnice to nechápu... Skvělí na to, že je EKO maturitní předmět. A teď je čtvrtletí a furt se píšou nějaký písemky a já tam nejsem... A až přídu, nebudu stíhat... Já se z toho zbláznim.
No jo, já vim, vy máte určitě sami dost svejch starostí, tak vás tu nebudu obtěžovat. Beztak to nikdo nečte.
Mějte se, xoxo.


Reckless Love - Beautiful Bomb

4. listopadu 2009 v 22:21 Videoklipy
Oni maj videoklip! :D Oni maj novej videoklip!! :D To neni možný! To je šílený! Ten videoklip je naprosto šílenej! :D Já teď nevim, jestli se mi líbí nebo ne... Ta písnička je... jak nějaká diskárna! :D Je to tak hrozný, až se mi to normálně začíná líbit! :D Ale Olli.. ten růžovej lesk na rtech bys fakt mít nemusel! :D


Mam fakt dost :D :D :D

EDIT: Už mam jasno! - LÍBÍ SE MI TO! ;D

Europe - In My Time

1. listopadu 2009 v 14:08 Videoklipy
Pokud nemáte nejnovější CD od Europe "Last Look At Eden", všem vřele doporučuju. Je tam spousta úžasných písniček včetně téhle nádherné balady, která mě naprosto dostala. <3