Září 2009

Vzkaz od Larryho

25. září 2009 v 15:02 Negative
Na oficiálce Negative se dnes objevil odkaz na vzkaz od Larryho pro fanoušky:

AHOJ

Píšu zde ze svého hotelového pokoje (Snack a Antti jsou zde také). Jen jsem vám všem chtěl poděkovat za všechna úžasná vystoupění a chvíle. Dáváte mi tolik síly.

Právě tu nahráváme tohle nový album. Všechno šlo skvělě. Bubny jsou skoro hotový a písničky pro album máme vybraný. Myslím, že to bude cool a možná trochu překvapující.
Nebojte, bude to rockovej nářez!

Zrovna projíždíme televizní kanály. Právě jsme skoukli show Jaye Lena, zajímavý:)

Uvidíme se brzo, opatrujte se a nezapomeňte odpočívat... a ROCKUJTE S NEGATIVE!!!

P.S. Více reportu o něčem bude trochu později... V tuto chvíli jsem příliš unavený.

______________________________

Prosím, abyste nekopírovali, překlad je můj. Originál si můžete přečíst tady.

1. podzimní den

23. září 2009 v 15:16 → my diary ←
Zdravím. Myslím, že je celkem zbytečné oznamovat, že tu dlouho nic nepřibylo, toho jste si zajisté všichni všimli. Ani důvody mé nepřítomnost nejsou podstatné.
Nuže, co nového? Vlastně ani nic moc. Musím se pochlubit, dneska jsem dostala ze zkoušení o němčinu 1! Chápete? Já mám z němčiny jedničku, to se nestává moc často, jelikož se tento jazyk už od prváku odmítám učit. Dále pak písemka z matiky, kterou jsme dnes psali. Myslím, že ta komentář nepotřebuje, většina třídy bude mít 5 a já nejsem výjimka.
Když budu mít štěstí, možná budu mít od příštího týdne osvobození z tělocviku, což by bylo naprosto úžasný!
Největší zážitek dne: O občanku jsme se šli podívat na náměstí, kde jsou vystaveny bilboardy bývalých StB. (Udavači nevinných lidí za komunismu). Učitelka nám o tom chvíli vyprávěla, když v tom šel kolem jeden důchodce a začal nám řikat: "Je nepomlouvejte, je ne, za nich tu byl alespoň pořádek!". Měla jsem chuť tomu dědkovi říct, ať se teda přestěhuje na Kubu, kde je komunistický režim dodnes. Bože, já jsem vždycky nechápala, kdo může volit ty blby jako ČSSD nebo Komunisty, ale teď už to vím - jsou to ty komoušský důchodci, který se dřív měli dobře, protože se dali na stranu těch, co zatýkali nevinný lidi a posílali je do koncentračních táborů. Nechápu tyhle lidi, fakt je nechápu, neříkám, že všichni důchodci jsou takový, ale spousta z nich ano. Fuck it.

No já vím, že vás to asi absolutně nezajímá, ale musela jsem to napsat. Tak zase za nějaký ten čas, mějte se.

Reklamy s Crashdïet

18. září 2009 v 17:07 Crashdiet
Tyhle reklamy jsem dneska viděla poprvé na jejich oficiálce... Kéž by i u nás byly takový reklamy.. ^^ Ta první je o něco lepší... Musela jsem se smát při pohledu na Petera v bagru. :D
Pár mých nových fotek...

13. září 2009 v 16:47
Už dlouho tu nebyly žádné moje nové fotky... A protože jsem vám slíbila, že si s tím piercingem vyfotím celý obličej, tak tady to máte. Trochu jsem si i prostříhala ofinu, aby šel vidět. ;)


Déšť bičoval Orliho do tváře :D :D

12. září 2009 v 17:38 → my diary ←
Právě jsem objevila svůj zapomenutý deník z 8. třídy starý 3 roky... Uklízela jsem si šuplík a vyhazovala z něj nepotřebné věci, až objevím deník, na který jsem úplně zapoměla... Je to zvláštní... Četla jsem ho a uvědomila jsem si, jak hrozně jsem se za ty 3 roky změnila. Jsem úplně jiný člověk než dřív. ÚPLNĚ. Musela jsem se smát když jsem si přečetla větu (viz. nadpis), na kterou už jsem dávno zapoměla.. :D Asi většina z vás nepochopí, ale já si na to dobře pamatuju. :))
Dnešek je vskutku zvláštní... Pokouší se o mě deprese a já se nemohu přinutit k učení... Prostě to nejde... Vím, že bych se na to měla podívat, celý týden si říkám, že o víkendu se začnu učit, ale lenost je silnější než má vůle. Asi to necham na zítra... Co můžeš odložit, odlož. :D
Dočetla jsem Země je hříšná píseň a čtu teď Píseň o dětech Sipirje, povídka, která je obsažená v té samé knize. Líbí se mi ještě víc než ta "Země". Až dočtu, hodím sem svou recenzi. ;)
Včera večer jsem si na netu vyhledávala typy na ošetřování piercingu v obočí... Přiznám se, že mě docela vyděsilo, co všechno se s tím může stát.. :D No, snad se to dobře zahojí a nevyroste to. :)

Mějte se, xoxo.

Konečně mám piercing :)

11. září 2009 v 16:41 → my photos ←
Tak, zrovna jsem se vrátila od piercingera s piercingem v obočí... Musim říct, že když sem tam jela, měla jsem z toho docela strach, ale nakonec to skoro vůbec nebolelo. Ten chlápek co mi to dělal řikal, že obočí bolí ze všech piercingů nejmíň, takže to mě dost uklidnilo a jak tak koukám, měl pravdu. Jsem nadmíru spokojená, jak se to líbí vám, posuďte sami:


Stejně jsou nej :)

6. září 2009 v 21:30 My Chemical Romance
Teď jsem si po dlouhý době pustila The Black Parade Is Dead... Starý časy se vrací. :) Už mi to tak chybělo... Vždycky, když už nemam nic, o co bych se mohla opřít, jejich hudba mi vždycky pomůže. A to opravdu doslova. Už je to 2 a půl roku, co je poslouchám. Vím, není to zas až tak dlouhá doba, ale přeci jen se toho u mě za těch 2 a půl roku dost změnilo a oni můžou za spoustu těch změn. Jsem jim za všechno hrozně vděčná. Když už vám nic nezbývá, oni tu vždycky jsou a budou. Napořád. Možná se tohle zdá jako naprostá slátanina, ale ještě pořád to píšu v extázi omámená z jejich písniček a jde to naprosto spontáně...
Už vím, co si nechám vytetovat: nápis "I am not afraid to keep on living." Pro ty kdo neví, je to část refrénu z písničky Famous Last Words, mojí nejoblíbenější od My Chem. A prosímvás, jestli chcete napsat něco v tom smyslu, ať si to rozmyslím, radši to ani nepiště. Já moc dobře vím co dělám, kdybych si tím nebyla 100% jistá, neudělala bych to. V téhle věci jsem velký puntičkář a nenechala bych si dát na tělo navěky něco, o čem bych pochybovala. Tohle je moje životní motto, moje nejoblíbenější písnička od mé nejoblíbenější kapely, která na mě měla vliv jako nikdo jiný na světě a já na ně chci mít památku navěky.
Doufám, že jsem vás tímto nadějným proslovem nerozbrečela. :D To bych opravdu nerada, ale momentálně je ve mě tolik emocí a vzpomínek, že se prostě potřebuju vypsat. Už se moc těším na nové CD, až zase My Chem přijedou do Prahy, tentokrát budu v první řadě... Těším se, jak budu zpívat jejich texty slovo od slova... Jsou, byli a budou vždy ti nejlepší. :)


Mix Crashdïet

6. září 2009 v 10:49 Crashdiet
Nějaký mix fotek Crash... Směsice od Dava až po Olliho.


Autumn is coming...

5. září 2009 v 10:32 → my diary ←
Vím, že jsem poslední dobou blog i vás zanedbávala... Důvodem nebyl nedostatek času, ale postrádání fantazie a chuť přidávat články. Po tom, co jsem se ale dnes krásně vyspala, chuť i fantazie se vrátila.
Ve škole se nic převratnýho neděje... Je to tam dost nudný... Jak jinak... Učení sice zatím těžké není, ale je strašně nezáživný... Ten prvák mi utekl vážně hrozně rychle... Druhák prý trvá z psychologického hlediska nejdýl... To jsem teda zvědavá... Než se naděju, už budu u maturity, která mi nahání hrůzu už teď...
Dneska je nádherný počasí - chladno a větrno. Od mala mě vítr fascunuje. Čtu teď novou knihu - Země je hříšná píseň. Jsou to dva romány z laponského prostředí. Takže odpoledne zřejmě tuto knihu popadnu a půjd si do toho větru číst. Takhle to miluju. <3
Btw obrázek níže je můj nejoblíbenější z nejoblíbenějších. Vůbe nevím, kdo ho vytvořil, ale hrozně se mi líbí. <3


Jonne - fotky

2. září 2009 v 14:59 Negative
Když měl ty narozeniny... :)

<33