Červenec 2009

Já a Johnny Depp

31. července 2009 v 12:30
Vytvořila jsem novou rubriku o Johnnym Deppovi. Vlastně, někdy před 2ma a půl roky, když můj blog začínal, to byla první rubrika, která tu byla. Ale už je to dávno, co jsem jí vymazala. Protože je Johnny však stále mým nejoblíbenějším hercem, rozhodla jsem se jí vytvořit znovu a na úvod napsat jak jsem k Johnnymu vůbec přišla, atd. :)
Johnnyho jsem si oblíbila hned co jsem uviděla první díl Pirátů z Karibiku, což mohlo být před takovými 3ma nebo 4ma lety. Od tý doby jsem byla jeho opravdu velká fanynka, dalo by se říci, že až fanatická. Věděla jsem o něm snad všechno, od vyjmenování všech jeho filmů až po to, jakou značku cigaret kouří. Posledních pár let jsem ale na něj docela zanevřela, proto jsem toho o něm už spoustu zapoměla. Dodnes ale mám štos rozhovorů a článků o něm, mám DVDčko s jeho biografií, taky mám sešit, kam jsem si o něm lepila nejrůznější výstřižky s vším, co jsem o něm našla. Dokonce mám i knihu o Johnnym, kterou jsem však nidky nepčečetla, protože je v angličtině. Nemusím se snad ani zmiňovat, že jsem viděla spoustu jeho filmů a pár jich mám také na DVD. Když jsem byla poprvé s tátou v Londýně, ještě jsme to tam tolik naznali a dalo by se říct, že jsme při hledání Trafalguarského náměstí trochu zabloudili. To bylo ovšem to nejlepší, co se nám mohlo stát, protože jsme úplně náhodou narazili na Lenchesterské náměstí, kde byli shluklé stovky lidí a my vůbec nevěděli, co se děje. Bylo tam promítací plátno, aby viděli i ti vzadu a na jedné budově pověšená vlajka lebky z Pirátů z karibiku. Najednou mi došlo, že jsme se dostali na premiéru Pirátů z Karibiku - Truhla Mrtvého Muže. Po chvíli na tom plátně začali promítat nějaké přijíždějící auto a z něho - ano, tušíte správně - vystoupil Johnny! Bylo to poprvé a zatím naposledy, co jsem se rozbrečela štěstím. Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit. Samozvřejmě jsem se nespokojila s tím, vidět ho jenom na plátně, a tak mě táta vysadil na záda a já jsem při namáhavém hledání konečně zahlídla hnědý klobouk a potetovanou ruku podepisující se fanouškům. Tohle bylo vážně něco nepopsatelnýho. Tenkrát jsem ještě neuměla tak dobře s foťákem, proto fotky, co jsem tam pořídila jsou opravdu hrozné, nejlepší z nich je asi tato. Máte tam i Johnnyho zakrouškovaného, kdyby jste ho nemohli najít. :)

No, to by mělo být asi tak všechno. I když už nejsem tak velká fanynka Johnnyho, jakou jsem bývala, stále je to můj nejoblíbenější herec a to už se nikdy nezmění. :)
xoxo


Ti slavní

31. července 2009 v 12:26Hoho

26. července 2009 v 12:59 → my diary ←
Sakra lidi, já teď vůbec nějak nevim, co přidávat... Možná teď budu psát dost blbosti, ale to mě nijak netrápí. :)
Musela sem si jít okamžitě umejt hlavu, protože mě něco kouslo a já se bojim, že sem od Matýska chytla blechy. :D Oni teda prej blechy na lidi nelezou... ale tim bych se neuklidňovala... A po ruce mi taky jedna lezla! :D Fajn, blechy vás asi hrozně zajímaj, takže změníme téma.
A to: Včera sem si uklidila pokoj. :D Nebojte, nezapoměla jsem na to, jak jsem vám asi před 100 lety slibovala, že vám ho vyfotim, ale já se tam ještě chystám udělat jednu takovou mega černou nástěnku... ale ještě sem se k tomu nedokopala, takže si počkáte. =P
Tohle léto je celkem v pohodě... Nejsou takový vedra, takže mi to naprosto vyhovuje.
Perkele já mam strach z těch blech... :D
Už si asi měsíc řikam, že se zase po dlouhý době vrhnu na finštinu... a ono pořád nic! Sem na sebe tak naštvasná, ale lenost je silnější než moje vůle. :D Ale až si dam zmrzlinu, třeba se k tomu i dneska dostanu. :)
P.S. Finsko už jenom za 25 dní! <333 A brzo budou taky velký nákupy do Nosferatu, tedy až mi přijde výplata z brigády. :)) Nutně totiž potřebuju nějaký kalhoty.

Zatim, xoxo

Soutěž :D

24. července 2009 v 18:56 News
Dneska nevim co napsat, tak aspoň dám vědět o tomhle. Normálně se do žádnejch takovejhle soutěží nehlásim, protože stejně vždycky vyhraje ten, kdo píše nejvíc reklam a tím ta soutěž úplně ztrácí význam, který mít měla, ale protože to pořádala majitelka blogu, který mám v oblíbených, tak jsem se přihlásila. :)

Inu, komu se tady líbí a chtěl by dát hlas Carol Liimatainen, může tady. Nikoho nenutim, je mi to docela jedno. :D

Pan Casino pózuje

23. července 2009 v 11:00 Deathstars
Musím říct, že tohle jsou vážně povedené fotky Cata. Takový jsem ještě nikdy neviděla. :)


Co to zase je? o_O

22. července 2009 v 20:26 News
Co má jako sakra znamenat to hodnocení článků? Zase se admini nudili. :D Sem zvědavá, k čemu to je dobrý, je mi fakt dost jedno, jestli se mý články někomu líběj nebo ne, tak nevim no, jestli to nějak zužitkuju.. :D No a jak se to líbí vám? :) Povídejte, přehánějte. ;D
Edit: Trochu sem to zkrátila, aby si někdo nemyslel, že, víme svý. :D

Hotel zarezervovanej <333

21. července 2009 v 11:34 → my diary ←
Uuuh já mam takovou radost! Už sme s tátou KONEČNĚ zarezervovali ten hotel v Helsinkách! ^^ Já sem z toho byla poslední dobou uplně nervní, protože se furt k ničemu neměl, ale ukecala sem ho, takže 19. - 24. srpna budem nocovat v mym vysněnym hotelu! ;)

Jinak, jmenuje se Hilton Helsinki Strand, tady dvě fotky - z venku a ze vnitř. <3333


<333

Pár finských frází

20. července 2009 v 11:59 Finsko
Když už tu mám rubriku o Finsku, proč sem nedat i finštinu? Nenechte se vyděsit následujícími frázemi, sice se mohou zdát obtížné především kvůli tomu, že finština se od našeho jazyka velmi liší, ovšem tak těžká, jak si všichni myslí, zase neni. :)

Pozdravy, běžné výrazy

Dobrý den
Hyvää päivää
Jak se máte?
Mitä kuuluu?
Ahoj
Hei
Vítáme vás
Tervetuloa
Rád bych se s vámi setkal
Hauska tavata
Dobré ráno
Hyvää huomenta
Dobrý večer
Hyvää iltaa
Dobrou noc
Hyvää yötä
Dneska je pěkně
Kaunis ilma tänään
Promiňte
Anteeksi
Na shledanou
Näkemiin
Promiňte, neumím finsky
Anteeksi, en puhu suomea

SIMON CRUZ

18. července 2009 v 22:53 Crashdiet
Jak já jsem na tuto chvíli čekala - kdy Crashdïet konečně odhalí totožnost jejich novéhu zpěváka. Tak tedy, nebudu to déle protahovat, jméno nového zpěváka, jak už asi vidíte z nadpisu, je Simon Cruz. Podle fotek je naprosto kouzelnej a podle hlasu, tedy alespoň soudě z toho co jsem slyšela, je dost dobrej, dovolila bych si říct, že lepší než Olli, ovšem s Davem se nedá srovnávat... Nicméně, Olliver byl fin a oni jsou to přeci jen švédové, tak možná proto jim to neklapalo. No, teď už to snad klapne, řiká se přece, do třetice všeho dobrýho a zlýho...

Tady vám přinášim exkluzivní fotky toho šukéze. Pokud byste chtěli čeknout ještě jeho myspace, tak si poslušte zde.


Wally s Jacksonem ©

18. července 2009 v 14:26
Dva wallpapery s Michaelem vlastní výroby... Nejsou nic extra, ale celkem se mi líbí. :) Pro zvětšení klikněte na obrázek ↓Moje oblíbená & neoblíbená místa

17. července 2009 v 15:23 → něco o mě ←
Místa, kde jsem ještě nebyla, ale ráda bych se tam podívala:

• Kalofornie → San Francisco, Los Angeles
• New York → New Jersey
• Chicago
• Toronto
• Švésko
• Norsko
• Irsko
• Dánsko
• Skotsko
• Island
• Francie
• Austrálie → Sydney
• Nový Zéland

Místa, kde jsem byla a znova bych se tam ráda podívala:

• Anglie (3x)

Místa, kde jsem byla a už nikdy víc bych tam nechtěla:

• Španělsko (4x) - Taková Barcelona je třeba pěkný místo, ovšem to vedro je nesnesitelný.
• Řecko (2x) - Tak tam se mi vůbec nelíbílo. Architektura je moc jednoduchá a samozvřejmě je tam horko, příroda moc suchá.
• Bulharsko (1x) - Nebylo to tam špatný, ale vedro...
• Chorvatsko (1x) - Byli jsme tam jednou se školou a to mi stačilo.

Byla jsem a je mi jedno, jestli se tam ještě někdy podívám:

• Polsko
• Německo
• Slovensko (koncert MCR :D)
• Rakousko

Místa, kam se chystám:

• FINSKO - už tyhle prázdniny <33 ^^

___________________________

Je dost možný, že jsem na něco zapoměla, kdyžtak bych připsala. ;)

Terve

16. července 2009 v 15:41
Čao, mějte se. Du na rande. =P

Happy B-Day, Ray!

15. července 2009 v 15:39 My Chemical Romance
Dnes slaví Raymond Toro své 32. narozeniny, a tak bych mu tímto chtěla popřát hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho úspěchů. :) Už se moc těšim na nový album a comeback MCR. :)


Marilyn Manson, Neil Strauss: Dlouhá trnitá cesta z pekla

14. července 2009 v 12:55 Přečetla

Včera jsem dočetla tuhle úžasnou autobiografickou knihu sepsanou Marilynem Mansonem. Musím říct, že se mi moc líbila a četla se sama. Manson, pravým jménem Brian Warner, je skutečně velmi inteligentní a chytrá osoba. A podle toho taky jeho kniha vypadá. Najdete zde jeho život od dob, kdy chodil jako malý kluk na křesťanskou školu až do doby jeho slávy. Kniha využívá motivu z Dantova Pekla - jednotlivé kruhy pekla zde představují postupné fáze vývoje Mansonova života.
V knize je také kromě faktů o jeho životě zasazen jeho filozofický pohled na svět, ne nepodobný tomu Antona Szandora LaVeye, autora knihy Satanská Bible. Během jeho života také Manson LaVeye párkrát navštívil, v knize je popsána jejich první schůzka v LaVeyově domě.
Na konci knihy najdete také úryvek přímo z děníku Mansona, nijak neupravovaný. Mezi tím jsou zasazeny různé lživé a nenávistné dopisy, články, drby proti Mansonovi, které se např. snažily zrušit nějaké jeho vystoupení, nebo ho chtěli jen zadupat do země doufajíc, že přestane psát texty, které ukazujou pravou podobu hloupé křesťanské víry a snažit se tak lidi udržovat v poslušnosti a pokoře.
Ostatně, o tom se dozvíte víc, když si přečtete již zmiňovanou knihu od LaVeye, a nebo uděláte ještě líp, když si přečtete tuhle knihu. :) Vážně doporučuju.

Mama Kin - Superman

13. července 2009 v 21:04 Videoklipy
Švédové :)


Helsinki

10. července 2009 v 15:45 Finsko


Into Darkness Tour 2009

9. července 2009 v 15:01 Just mine
Konečně už mam lupen na akci, která se koná 25. října v Praze a jež zahrnuje vystoupení čtyř kapel, přičemž ta, kvůli které tam jdu jsou Deathstars! Poprvý v životě je uvidim naživo, už se nemůžu dočkat, i když si do koncertu budu muset ještě chvíli počkat... Krom Deathstars tam ještě vystoupí Diary Of Dreams, The Birthday Massacre a Dope Stars INC.
Včera, když jsem se dozvěděla, že už jsou lístky v prodeji, koukala jsem se na net a zjistila, že je na prodej 200 míst z 200. (Abaton je hodně malý) Po chvíli jsem tam přišla znovu a uviděla, že dvě místa si už někdo koupil, takže zbývalo jen 198. :D A tak jsem nelenila a lístek si pro jistotu zarezervovala a dneska jsem si pro něj jela. :)
Ještě nevím, s kým tam půjdu, ale jeden typ mám.. No, uvidíme. :)

To je ON! ↑

RIP Michael

8. července 2009 v 18:22
O smrti Michaela Jacksona už jistě všichni dobře víte... Asi jste si mysleli, že je mi to lhostejný, když jsem se o tom vůbec na blogu nezmínila. Ale opak je pravdou, i když jsem MJ nikdy neposlouchala, některý jeho písničky mam fakt moc ráda a jeho smrt pro mě byla opravdu hodně velký šok a stále jsem se s tím ještě nedokázala smířit.
Myslím, že MJ byl až příliš hodný člověk a umřít v 50-ti si vážně nezasloužil... Nehledě na to, že na 50 ani nevypadal.. Co se týče těch jeho "skandálů" s nezletilými dětmi, myslím si, že je to jen křivý obvinění nějakých spratků, kteří se chtěli zviditelnit nebo možná jejich rodičů, kteří z Michaela chtěli vytlouci nějaké pěníze. Ale jak už to bylo jakkoli, Michael vždycky dával velké sumy peněz na charitu a nikdy nikomu neodmítl pomoct.
Docela mě štve, jak se všichni odvolávají na boha, nejen, že žádný bůh neexistuje, ale i kdyby existoval, je tohle snad spravedlivý? Být jeho příbuznými, tak na boha pěkně nadávám, než abych ho opěvovala...
Toť, to asi moje skrácené povídání a názor na věc, ještě jednou bych chtěla říct, že mi Michael moc chybí, ale s tím už asi teď nic neudělám... RIP, Michael.

Tady ještě moje oblíbené písničky od MJ. They Don't Care About Us je moje nejoblíbenější. ↓Designy

7. července 2009 v 13:18


Karma Killer (cover)

6. července 2009 v 22:25 Negative
Negative přezpívali píseň Karma Killer od Robbieho Williamse a já jsem si jí naprosto oblíbila. Upozorňuji, že pokud chcete srovnávat tuhle verzi s tou Robbieho, tak to nemám ráda, tedy pokud nebudete NGT opěvovat. :D Robbieho verzi jsem neslyšla, ani mě to neláká, líbí se mi tahle od Negative, Jonne má prostě úžasnej hlas [nejen hlas :D], kterej bych mohla poslouchat pořád. :)