Červen 2009


fotky Finska

27. června 2009 v 11:50 Finsko
Já už se nemůžu dočkat... Fakt že ne. <3


Prvák za mnou...

26. června 2009 v 11:54 → my diary ←
No, tak a mam prvák za sebou... Když bych měla zhodnotit celej tenhle rok... asi bych to nedokázala. :D Ne teď. Když sem jela na začátku roku na seznamovák, hrozně sem se toho děsila.. Bála sem se všeho, školy, že to nebudu zvládat a taky spolužáků, že si mezi nimi nenajdu kamošky. No a nakonec to tak hrozný nebylo. :) Prvák sem prolezla a nejhorší vysvědčení nemam, kámošek jsem si našla kopu a dokonce máme svou partu. Mam je vážně hrozně moc ráda a díky nim neni ta cesta do školy ráno tak hrozná, protože se na ně vždycky těšim. Na základce sem takovýhle kamarádky nikdy neměla, všechno to bylo jenom pokritecký. Teď jsem šťastná. :)

Dneska jsme s kámoškama šli hned co nám rozdali vysvědčení a pustili domu, do pizzérie, kde sme se pořádně nažrali a skvěle pokecali. ^^ Když sem pak jela domu busem, hrozně se mi chtělo brečet. :D Bylo to vážně moc fajn, máme z dneška pár fotek, takže až mi je Tereza pošle, dám je sem na blog. ;)
Už se těšim až zas něco naplánujeme na prázdniny, škoda, že všechny bydlej tak daleko. Ale na prázdniny mam sjednanou brigádu, tak se snad nudit nebudu.

No, tak to bylo asi tak všechno, co bych chtěla k dnešku říct. ^^ Mějte se krásně a pokud někoho z vás teprve čeká nástup na střední, tak se toho neděste, nakonec to dopadne dobře. ;) No a všem ještě přeju hezký prázdniny, pořádně si je užijte. ;)

Zatim, xoxo.

YEEEEEEEEEEEEEEES

24. června 2009 v 18:08 → my diary ←
Splnil se mi sen!!! Teda ještě ne, ale splní!!! Chvilka napětí................ POJEDU DO FINSKA!!! Yes, slyšíte správně! Já tam FAKT POJEDU!!! Já z toho mam takovou radost!! Uáááá to je nejlepší správa za posledních pár měsíců. :D <3333
Letenky do už sou koupený, odjíždim 19. srpna a vracim se 24. Už je nom zbejvá najít nějakej hotel v Helsinkách a je to! :)) Ty jo, já tomu furt nemůžu uvěřit, to je jak sen. <333 Doufam, že se teď neprobudim. :D

TERVE

Peppermint Creeps

24. června 2009 v 12:30 Ostatní skupiny
Musím se s vámi podělit o svůj nový objev, kalifornskou glam punkovou kapelu Peppermint Creeps. Jedná se o kapelu založenou roku 1997 vyznačující se velmi výstředním, barevným a bláznivým oblečením, zařaditelnou mezi kapely jako jsou KISS, Dir En Grey a další.
To bylo jen tak zkráceně na úvod. Jejich hudba mě nadchla hned na první poslech a tak doufám, že vám se taky alespoň trochu zalíbí. :)

Pokud byste o nich chtěli vědět něco víc, tak tady:
Jsem závislá na heroinu ^^

23. června 2009 v 18:50 Negative
Nejenže se mi líbila kniha od Nikkiho Sixxe - Heroinové Deníky, ale taky teď dost ujíždim na písničce Heroine od Negative. :) Tady menší poslech:


Nejvíc sexy trojčata <3

22. června 2009 v 13:58 Popelnice
Chtěla bych vám představit švédská trojčata, momentálně žijící v LA, kteří jsou podle mě naprosto neodolatelní už jen proto, že jsou rovnou tři. :D Přiznám se, že mi trochu dělá problém je rozeznat, ale lepší je to neřešit. Izzy, Rock a Kelii (nebo Kelli, všude uvádí něco jiného..) pochází z glam rockové kapely nesoucí název Snake Of Eden. Pochybuju, že by vám tento název něco řikal, ale mohli jste je vidět hrát ve videoklipu Lady Gagy - Paparazzi. Nevím proč museli točit klip zrovna s ní, ale to tu rozhodně řešit nehodlám... :))
Skrátka, jak už sem řekla, jsou naprosto úžasní, dlouho sem takhle pěkný kluky neviděla. :) Vždyť jak by ne, když jsou to seveřani. ;)


Tak teď nějaké ty fotky:


Nikki Sixx: Heroinové Deníky

21. června 2009 v 16:22 Přečetla
Právě jsem dočetla knížku nesoucí plný název: Nikki Sixx a Ian Gittings: Heroinové Deníky, rok v životě rockové hvězdy závislé na drogách. Zkráceně řečeno, kniha je deník baskytaristy velmi populární americké kapely Mötley Crüe - Nikkiho Sixxe, pravým jménem Frank Feranna. Deník zachycuje odstrašující příběh jednoho roku života této rockové hvězdy v dobách, kdy byl závislý a dá se říci, že na pokraji života. Ovšem nemusíte se bát, Nikki se nakonec ze všeho dostane a uvědomí si, že žít je lepší než neustále čekat, kdy si pro něj přijde smrt. Ale to už trochu předbíhám. Kromě deníku jsou v knize také obsaženy komentáře jak lidí jemu blízkých (managementu, přátel, kolegů z kapely, i rodiných příslušníků), tak i samotného Nikkiho, komentující situaci v jeho temném období.
Jak už jsem se ve svých minulých článcích zmínila, kniha mě vážne moc zaujala a strašně se mi líbila. Nikki je dle mého velmi charismatická osoba a je zajímavé číst o někom, o koho se zajímáte a jste fanouškem jeho kapely. Tím ovšem nechci naznačit, že je knížka jen pro fandy, to v žádném případě. Myslím, že ať už se do ní začte kdokoli, určitě ho nadchne tak jako mě. Za zmínku také jistě stojí, že je velmi pěkně designově spracovaná, každá její stránka je originální. Kombinuje bílou, červenou a černou barvu. Prostě nádhera. <3
Některé zápisky z děníku jsou taky hodně vtipné a díky dostatečné míře ironie mnohdy odlehčují situaci. Skrátka, pokud zrovna nemáte co na práci a nudíte se, jsou Heroinové Deníky tím správným na zaplnění času. :)

Tady se můžete podívat na ukázky z knihy.

Marilyn Manson - Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon

19. června 2009 v 18:16 Marilyn Manson
MORMONI TŘESTE SE!!! Aneb nový klip z nejnovějšího alba Mansona - High End Of Low!


Nejhorší fotka Jonneho :D

18. června 2009 v 16:01 Negative
Ne každý vypadá po ránu nejlíp... A výjjimkou neni ani náš krasavec Jonne. :)) Chcete důkaz? Tak klikněte na celej článek! ;) ↓

Peter London

16. června 2009 v 20:05 Crashdiet
Je to kus. ^^
Prosím, nekopírovat!


Cat Casino

14. června 2009 v 11:39 Deathstars
Včera sem na netu našla zase pár pěknejch fotek Cata.. Takže Enjoy! ;)


Fotky Jonneho :)

12. června 2009 v 14:55 Negative
Prosím, nekopírovat!

No tak zase pár fotek co sem měla v compu... Jako sem to tak počítala a fotek Negative už mam v PC přes 1700. :D Njn, fotek není nikdy dost. :)


Crashdïet mají nového zpěváka!

11. června 2009 v 20:38 Crashdiet
Tak, konečně jsme se dočkali. Crashdïet mají nového zpěváka, už třetího. Jeho jméno jsem zatím nezjistila, ale až se objeví, budu vás informovat. ;) Další novinkou také je, že mají nový song, k poslechu je na jejich myspace a na oficiální stránce Crashdïet si jí můžete dokonce stáhnout.

Tady jedna fotka pro nás zatím neznámého nového zpěváka:

No, vypadá docela dobře, ne? :) A zpívat umí taky dobře, takže volba byla zvřejmě dobrá. :)

Vítr <33

11. června 2009 v 18:25 → my diary ←

Dneska je venku úžasnej vítr.. <33 Miluju vítr!

Nějak dlouhý článek...

Marilyn Manson, Neil Strauss: Dlouhá trnitá cesta z pekla

8. června 2009 v 18:57 Marilyn Manson
Víte, že Marilyn Manson už má i svou knihu? Chystám si jí koupit hned po tom, co dočtu Heroinový Deníky. Už se nemůžu dočkat. :) Koupit si jí můžete na metalshopu za 300 Kč + na stejném odkazu najdete i podrobnější popis této knihy.


Hollywood Undead - Young

7. června 2009 v 18:32 Videoklipy
Miluju tenhle song. <3


Koncert Mansona v Brně - můj report + fotky

4. června 2009 v 18:12 Marilyn Manson
Tak :) Asi ste na tenhle článek hodně čekali.. :)
Ve výjezdu na koncert jak jsem vám minule psala byla menší změna. Ve škole sme já i Míša skončili o dvě hodiny dřív a jeli domu busem. Pak sme se rozešli a každá se šla ještě domu připravit. Potom mě doma vyzvedli asi ve 13:15 Míša a její táta. Teprve teď jsme definitivně vyrazili do Brna.
Když jsme přišli před Velodrom (pojem o čase sem trochu stratila, takže vám neřeknu kdy to bylo), čekalo tam už asi tak 50 černooděnců. :) Zařadili sme se tedy mezi ně a netrpělivě vyčkávali, kdy začnou pouštět.
Dostali sme se dovnitř mezi prvníma, ale bohužel sme neměli lístek k pódiu, tak sme si šli stoupnout k zábradlí oddělující stání vzadu od stání u pódia. Ovšem i přes to bylo pódium docela blízko a já sem dobře viděla.
Předkapela se jsmenovala X-Left To Die a musim říct, že byli fakt dobří. Název jejich kapely je sice anglicky, písně byly taky v angličtině, nicméně byli to Češi. Hráli asi hodinu a pak sme docela dost dlouho čekali, myslim že do 21:00, kdy příde na pódium Marilyn Manson.
Čekání na něj bylo fakt zdlouhavý, ale nakonec sme se přeci jen dočkali. Koncert se poved, abych pravdu řekla, nevím co na to mám říct. :D Nemám vůbec slov.. Byla sem i na lepších koncertech, to jo, ale tohle je prostě Manson. Legenda. A já ho viděla. :D Ve skutečnosti neni tak hnusnej. :D Alespoň z dálky ne. xD O jeho úžasnym hlase se snad ani zmiňovat nemusim.. :) Hrál převážně písničky z nejnovějšího alba "The High End Of Low", jen málokdy zazněla nějaká starší pecka. Mé oblíbené "The Nobodies" jsem se bohužel nedočkala, stejně tak jako "This Is A New Shit". Ale zazněla třeba předělávka "Sweet Dreams", která se mi tam líbila asi ze všech nejvíc.
No, co bych k tomu ještě tak řekla... Shrnuto, koncert se mi líbil, i když měl pár nedostatků, nemůžu si stěžovat. Ještě bych se možná měla zmínit, že mě naštvalo, když Manson dozpíval písničku, než sem se nadála, byl pryč a už se tam neukázal. Ani se s náma nerozloučil, ani neřek že to bude poslední song. Nic. Je to kretén. :D Tohle je mu podobný. Ještě že sem na to u něj zvyklá. :)) Mimo to ještě o koncert např. několikrát mrsknul mikrofonem o zem.. Njn, Manson je Manson. :D Ale kdyby byla možnost, jdu tam znova. ;))

Teď ještě nějaký ty fotky, ale upozorňuju, že kvalita je vážně otřesná.

A jede se na Mansona!!!

2. června 2009 v 15:12 → my diary ←
Wohoo už je to tady! Zejtra touhle dobou už budu na cestě do Brna na koncert Marilyna Mansona, na kterej se nehorázně moc těšim! Bude to nejlepší! <33 :) Ve škole skončim o 2 hodiny dřív, čili v 11:40 a ve 12:00 pro nás přijede kámošky táta a odveze nás přímo do Brna. :) Už máme všechno skvěle naplánovaný, co si vezmeme atd. :) Dneska sem dokonce nesla Míše, s kterou jedu na koncert, steelky, protože jí je budu pučovat. Ona totiž žádný takovýhle pořádný boty zatim nemá, tak aby mi tam nedělala ostudu. :)) A já si beru jak jinak než platformy. ;)) Po koncertě jedem hned domu a měli bysme bejt zpátky někdy ve tři ráno. Potom si du na chvíli lehnout a v 6 stávam do školy a píšu mega písemku ze zeměpisu. :D Hmm super no.. Ale stejně už se nemůžu dočkat! <33 Teď tu nervozitu musim trochu odložit, protože se ještě musim jít naučit ten zemák a eko.. =(
Tak se tady zatim mějte a ve čtvrtek, spíše ve večerních hodinách, napíšu. :)
Bye bye.