Květen 2009

Jeden z nejkrásnějších víkendů <33

31. května 2009 v 11:30 → my diary ←
Právě mám za sebou jeden moc hezkej víkend strávený s mejma nejlepšíma kámoškama. Včera odpoledne jsme jeli k sestře jedný z mejch kamarádek do Vranýho [pozor, ne moravskýho Vranova! Vraný je menší obec ve Středočeskym kraji], kde se v kulturáku konala jedna akce. Hrála tam naživo nějaká rocková kapela a vážně to bylo skvělý. :) Ještě před tím než sme se ale vyšli bavit sme koukali na nějaký DVDčka (např. 3:15 zemřeš a taky Santa je úchyl :D) a když bylo 21:00, šli sme do místního kulturáku. Nejdřív to tam nebylo nic moc, ale postupně začali přicházet lidi a dost se to tam rozjelo. Nikdo nezkoumal, jestli už nám je 18, nalili nám cokoli sme chtěli. :D Já sem teda moc nepila, měla sem akorát 2 piva a potom Big Shock s vodkou + tunu cigaret (ještě teď to cejim v plicích xD), ale Gábina měla asi 8 různejch alkoholickejch nápojů a vůbec nic jí nebylo! xD Jako sem docela čuměla, protože si furt chodila pro další a další chlast... :)) No a když už sme byli tak trochu mimo, šli sme tancovat mezi ostatní. :D Jako měli ste vidět Terezu, ta měla fakt dost. :D Furt vrážela do nějakejch lidí, jak emocionálně tančila. xD Vypadalo to fakt zajímavě. :D Takhle sme tam trsali až do 2:30. Potom sme si šli lehnout a někdy ve čtvrt na 4 ráno sme konečně usnuly. Vstávali sme už asi v 7:00. :D
Ráno sme taky ještě skoukli horor Metro a potom sme už jeli domu. :) Bylo to fakt moc povedený, už se těšim na další akci. ;)
Tady ještě fotka nás šesti ráno po flámu. :))


Gerard je tatínkem! :)

29. května 2009 v 15:10 My Chemical Romance
Tak konečně nějaká pořádná novinka! Gerardovi a Lyn-Z se 27. 5. 09 narodila dcera jménem Bandit Lee Way. Moc jim to přeju a gratuluju k novýmu přírůstku do rodiny. :)
Další novinkou je taky zpráva, že by se v příštích týdnech měli MCR dostavit do studia a pracovat na nahrávání jejich 4. desky! Ani netušíte, jak mě tahle správa potěšila. <33 Přece jenom tý pauzy už bylo dost. :)

Ha, na finy si nepřídete!

25. května 2009 v 17:12
Viděli jste už propagační klip k volbám národní strany? Pokud ne, tady se na něj můžete podívat. Já už sem ho viděla asi před týdnem a dost mě naštvalo, že k tomu použili mou nejoblíbenější písničku od Apocalyptici. Upřímně řečeno o ten obsah mi ani nejde, nejsem rasista, ale ani zastánce někoho, kdo po vás na ulici furt pokřikuje. O tom sem ale teď mluvit nechtěla. Tenkrát sem se rozčilovala, co si to vůbec dovolujou, pošpinit tu písničku a dát jí k něčemu takovýhlemu, vždyť je to chráněno autorskými právy a Apocalyptica by jistě k ničemu takovýmu souhlas nedala. Všude sem to řikala, ale všichni mě poslouchali jen napůl a jen nad tim mávli rukou, že s tim nic neudělam. No a teď zapnu net a tam zpráva, že Apocalyptica Národní Stranu dala zažalovat! :) Ani nevíte jakou mam radost, dobře jim tak, na finy si nikdo nepříde! Aspoň mi ubyla práce a nemusim jim o tom psát sama. A nevýhoda? No, super, ČR má zase jeden další "skvělej" průser.. Nenávidim tuhle zemi, fakt je to tu všechno na hovno!!

TADY si o tom můžete přečíst.

Helsinská street móda

24. května 2009 v 11:39 Finsko
Našla jsem jednu zajímavou stránku, na které je strašně moc fotek nejrůznějších lidí v nejrůznějším oblečení z Helsinek. Je fakt zajímavý prohlídnout si, co nosí lidi v Helsinkách, je to hodně různorodý a dost zajímavý. Najdete tam od punkáčů přes glamáky, gothiky, lolity až k barbie, hoperum, skejťákum atd.
Já jsem vybrala pár fotek lidí, jejichž styl mě zaujal nejvíc:


Babylon Bombs - Hometown Hero

22. května 2009 v 22:28 Videoklipy
Óóó jak já miluju tuhle písničku! A jak teď miluju švédský glam rockový kapely! <3 Chci do Švédska, YES! :D


Mötley Crüe v Praze

18. května 2009 v 21:22 Mötley Crüe
Lístky na koncert Mötley Crüe už jsou k dostání zde a jejich cena se pohybuje v rozmezí od 790 Kč až 1190 Kč. Koncert se koná 17. 6. 09 v pražské O2 Areně.
Ani nevíte, jak hrozně ráda bych tam šla, ale nejsem si jistá, jestli na to budu schopná za tak krátkou dobu našetřit do tý doby, než budou lístky vyprodaný... :(


The Death Song

17. května 2009 v 21:14 Marilyn Manson
Strašně sem si teď oblíbila tuhle písničku od Marilyna Mansona. Pokud nemáte CD "Holy Wood", tak vřele doporučuju. ;)Dvě tílka

17. května 2009 v 11:12 Just mine
OK, tak tady jsou ty slibovaný trička z Německa. Mě se líběj, tak doufam že vám taky. :) Jinak ještě sem si tam koupila CD Mansona "Holy Wood" a nějakou kosmetiku, to už sem ale dávat nebudu, všichni si to jistě dovedete představit ;)

Nevim sakra jaký mam sem furt dávat nadpisy!!!

16. května 2009 v 21:35 → my diary ←
Normálně... Teď du na svuj blog a koukam, že poslední článek sem přidala v úterý a dneska už je sobota! o_O Jako to snad neni možný, nějak to tu zanedbávam, co? Ale přijde mi, jako bych ten článek psala včera... Všechno mi poslední dobou nějak zplývá, sem nějak moc zaměstnaná. xD

Jinak dneska sem byla celej den s kámoškou v Německu, jenom nakupovat a tak, před chvílí sem se vrátila. Bylo to fakt moc fajn, už plánujeme další výlety. ^^ Btw za pár dní zase jedu s naší partu ke kámoščiný ségře na nějakou akci co maj ve městě. A rovnou tam i přespíme.
Moi moi.

fotky Christiána

12. května 2009 v 10:19 Negative
Pokud ste sem přišli ty fotky zkopírovat jako minule toho Jonneho, tak můžete zase odejít. Nedávam to sem proto, aby někdo zkopíroval část nebo dokonce celej článek a dal si to na blog. Je mi jedno, že ste tam uvedli zdroj, prostě nechci, aby ste muj blog používali jako zásobnik obrázků. Chcete fotky Negative? Tak si je najdětě sami někde na zahraničních stránkách jako to dělám já... A sami si je pak nahrávejte zpomalenym uploadem na blogu.cz.

Zkráceně: Nekopírovat!


Mötley Crüe - Bittersuite

9. května 2009 v 16:14 Mötley Crüe
Miluju tohle sólko! Nejvíc. <33


nejlepší vlasy <333

8. května 2009 v 20:04 Popelnice
Vidíte ty vlasy? <333 Ty sou ÚŽASNÝ! <3 Sem toho názoru, že KDYŽ VLASY, tak POŘÁDNÝ! Nenávidim kluky s krátkejma vlasama, ze všech bych udělala glamáky! A kdybych mohla, nějak takhle bych se nechala ostříhat. <3 (Ovšem to bych musela žít jinde než v konzervativní ČR =/)

Celosvětově známá kapela?

5. května 2009 v 20:55 Negative
Teď jsem byla na negative.cz a viděla tam, jak majitelky této české fan stránky vybízejí fanoušky, aby co nejvíce propagovali NGT, jakýmkoli způsobem. Abych pravdu řekla, trochu mě to vyděsilo a mám z toho docela smíšené pocity... Samozvřejmě, že je to svým způsobem vynikající nápad, je od fanoušků moc hezký, když se snaží prosadit co nejvíc svou oblíbenou kapelu a myslím si, že NGT si to zaslouží, za všechno to, co pro nás obětovali, zasvětili velký kus svýho života hudbě, kterou nám chtějí udělat radost a to se jim rozhodně velmi daří. Oni jsou kapela, která opravdu dřela a zaslouží si teď být opěvována a mít kupu fanoušků po celém světě. Ale jak už sem řekla, docela mě to všechno děsí, obvzlášť po tom, co sem se dozvěděla, že v blízké době také chystají tour po Americe. Vím, že jsou dobří a úspěšní, tudíž mají i spoustu fanoušků po celém světě, ale jelikož jsou NGT moje oblíbená kapela, docela se o ně bojím.. Vlastně ani nevím čeho přesně se bojim, možná toho, že se stanou objektem komerce jako spousta jiných kapel, že jim sláva stoupne do jejich hezkejch hlaviček, a že přestanou pořádat koncerty v malejch halách a klubech a na nějakou ČR zapomenou. Jasně, že je skvělí, že budou koncertovat po celym světě, jak už sem řekla, oni si to vážně zaslouží, ale bojim se toho, že jestli do ČR ještě někdy vůbec zavítají, bude to velký koncert, kde budou fanoušci od pódia odděleni minimálně metr a já tak nebudu mít možnost ošahat Larrymu steelku. :D No, možná se teď chovam trošku sobecky, ale jen proto, že už je poslouchám víc jak rok, jsou moje 2. nejoblíbenější kapela a vždycky mi vyhovovalo, že je v ČR znalo jen pár lidí. Ale "šoubiznis" je jedna velká sračka a mam strach, aby je nezměnil natolik, že bych je ztratila. Na druhou stranu ale vím, že oni si vždycky přáli být velkou kapelou, investovali do hudby moře času a úsilí a teď, když už jsou tak blízko, budou se snažit docílit jejich snu, pro který tohle všechno dělají. Ale jestli je tohle jejich přání a jestli to stále ještě tak moc chtějí, respektuju to a budu při nich stát a pomáhat jim k dosažení jejich cíle.

Ale stejně... Ta šestice, ještě s Christiánem, byla nejlepší. Chci je zpátky.


Mötley Crüe

4. května 2009 v 17:10 Mötley Crüe
Mötley Crüe je americká glam rocková kapela z Los Angeles. Je považována za jednu z nejúspěšnějších amerických skupin, ale také za kapelu s nejhorší pověstí. Prodala přes 41 mil. alb po celém světě a 24 mil. v USA.
Vypisování historie Mötley Crüe by bylo opravdu na dlouho, pokud to někoho hlouběji zajímá, tady to najdete opravdu podrobně. :)

současní členové:
Vince Neil
Nikki Sixx
Mick Mars
Tommy Lee
Fotky z Londýna

2. května 2009 v 13:08 → my photos ←
Konečně... Konečně sem se dokopala k tomu sem dát pár fotek z toho již mnohokrát zmiňovaného Londýna. Nějaký dlouhý článek k tomu psát nebudu, stejně by to asi nikdo nečetl, jenom přidam sem tam nějakej ten koment k následujícím fotkám: