Duben 2009

A je to doma =P

27. dubna 2009 v 15:41 Just mine
Mam ty nej kámoše! =P A to prohlašuji vskutku hrdě, neboť hned první den, co jdu konečně do školy po týdením výletu v Londýně, čeká mě velmi milé překvapění. ;)

Pokud vás zajímá jaký, nahlédněte pod perex. ;) ↓

Jsem zpět :)

25. dubna 2009 v 17:26 → my diary ←
OK, tak sem se teda po tom tejdnu vrátila živá a píšu, jak jsem slíbila. Můj pobyt lze vyjádřit jedním slovem, a to: SKVĚLÝ! Fakt moc povedená dovolená, bylo by asi na dlouho, než bych vypsala všechny svoje zážitky a podrobnosti, teď momentálně na to nemam moc náladu, možná to sepíšu v průběhu zítřka nebo příštího tejdne a dam vám to sem i s fotkama. Tady akorát 2 fotky na ochutnávku:

Vždycky jsem si přála vyfotit se s Johnnym Deppem, když sem byla před dvěma lety v Londýně v muzeum Madame Tussauds, ptala sem se, jestli tam nemají jeho figurýnu. Tenkrát jí tam ještě neměli, ale v průběhu těch dvou let už jí vyrobily a já sem měla tu čest se s ní včera vyfotit. Btw když sem byla v Londýně poprvé, Johnnyho sem tam dokonce i viděla na premiéře Pirátů z Karibiku naživo, ale fotky z toho sou dost rozmazaný a ještě je tam zezadu, takže sem se o tom ani nikdy moc nezmiňovala a fotky sem na blog taky nedávala. Když budete chtít, můžu sem klidně nějaký dát..
Eh no sem se trochu rozkecala, tady konečně ta slavná fotka ↓
A ještě jedna, já a Iveta u Stonehenge ↓

I'm going to England

18. dubna 2009 v 11:49 → my diary ←
Už asi z nadpisu je vám jasný, že odjíždim do Anglie. Dnes ještě ne, ale vyjíždím od školy zítra, někdy v poledne. Asi nemusim ani psát, že se tam moc těšim, sice sem tam byla už 2x, ale Anglie patří mezi místa, kam se vždycky rádi vracíte.
Btw je to školní zájezd, kde nebudeme bydlet v žádnym hotelu, ale v anglickejch rodinách! ;) To bude docela zážitek, protože sem ještě na žádnym pobytu u rodin nebyla. Naštěstí sem u naší rodiny s kámoškou, takže dvě se snad domluvíme. ^^

Tady menší rozpis našich dnů:

1. den - odjezd od školy přes Německo a Francii.
2. den - příjezd do Calais, přeprava přes kanál La Manche a prohlídka města Dover. Potom prohlídka Londýna s průvodcem. (Westminster Abbey, Houses Of Parliament, Big Ben, Downing Street, Trafalgar Square, Buckingham Palace...) Odpoledne potom jízda na London Eye, návštěva National Gallery.
3. den - celodenní výlet do Canterbury a Leeds Castle
4. den - památky Stonehenge, návštěva města Winchester, návštěva Salisbury
5. den - prohlídka města Windsoru, procházka k chlapecké soukromé škole v Etonu. Odpoledne prohlídka Oxfordu. (podíváme se i na místo filmování Harryho Pottera)
6. den - návštěva musea voskových figurín Madame Tussaud's, jízda londýnským metrem (tube) k Toweru. Prohlídka hradu Tower a St. Catherine Docks, Tower Bridge, plavba lodi po Temži do Greenwiche. Večer odjezd do ČR.
7. den - příjezd do ČR :)


Tak to jen hodně zkráceně to, co mě čeká, vrátit bych se měla někdy v sobotu 25. 4. , ale pravděpodobně napíšu až o den později, v neděli 26. 4!

Mějte se, xoxo.

Nightwish - High Hopes

15. dubna 2009 v 14:53 Videoklipy
Tahle písnička je původně myslím od Pink Floyd, ale od Nightwish se mi líbí mnohem víc, navíc tenhle koncert byl jako úplně poslední koncert Nightwish s Tarjou překrásnej. <3 Kupodivu tuhle písničku zpívá jen Marco, ale naprosto úžasně. <3


VSTUP

13. dubna 2009 v 11:15
Veškeré kresby, blendy, wally a jiné výtvory v této rubrice jsem vyrobila já sama, tudíš spadají pod ochranu autorských práv.

Nepřeji si tedy, aby bylo cokoli v této rubrice šířeno po internetu jakýmkoli způsobem bez mého výslovného souhlasu, jakkoli kopírováno a upravováno.

Pokud se chcete zeptat na cokoli ohledně toho, co jsem napsala v předchozích větách, ptejte se mě kamkoli do komentářů nebo na tyto kontakty.

Přečetl/a jsem toto až do konce a souhlasím s podmínkami:


Mr. Jonne Aaron

12. dubna 2009 v 14:04 Negative
Nevydržela sem to a musim sem dát prostě další fotky... :D Jo a pls nekopírovat!a nečum

11. dubna 2009 v 15:38 → my diary ←
Myslíte, že mi bude blbě, když sem měla 2 kremrole, na to žeru brambůrky a zapíjim do Fernetem? :D No nevadí, kdyštak se pobleju, dneska je mi už stejně všechno jedno.
Dopoledne sem byla v půjčovně pro dvě knížky obsahující hororový příběhy.
A teď sem se vrátila z nákupu a dělam to co sem psala hned v první větě. :D
Hmm asi se pudu koukat na Comeback. :D A pak bych si přečetla další příběh z těch hororovejch knížek.. Minule sem četla, jak si holčička ukrojila plátek masa ze své tety.. :D Super číst to při jídle.. xD
A potom si pustim DVD Negative. ♥
wohooo

Btw vadí hodně, že čí dál častěji píšu nesmyslné články bez obrázků? Jo? Smůla, mě ne. :)

xoxo

FUCK SUMMER!

10. dubna 2009 v 15:09 → my diary ←
Před chvilkou sem si chtěla jít do města schánět nějakou brigádu na velký prázdniny... Už sem byla skoro na zastávce, ale rozmyslela sem si to a vrátila se domu, protože v tomhle vedru se nedá vůbec venku pohybovat. A já prostě letní oblečení nosit nebudu, stejně ani žádný nemam a nechci, tak co řešit, přes léto prostě nevylezu ven a hotovo. Fakt to šíleně nesnášim! Já chci do Finska!!! :´(

Du se radši koukat na Comeback. :D Dala bych vám sem nějaký videoklipy, jenže sem nejdou vkládat videa, poděkujte adminum, nazdar.

Čumim na Comeback :D

9. dubna 2009 v 22:14 → my diary ←
Normálně český seriály nesnášim... ale nevěřili byste, jak se mi zalíbil Comeback. :D Celej večer teď nedělam nic jinýho, než že na to čumim na netu a hrozně mě to baví. :D no nic, to je tak všechno co sem vám chtěla říct, zatim se mějte, hezkej den přeju. (Mrtví přece nikdy nespí! ;D)

xoxo

Pan Way dneska slaví... :-)

9. dubna 2009 v 10:56 My Chemical Romance
Víte co je dnes za den? Ano ano, Mr. Way má dneska 32. druhé narozeniny! :) Proto bych mu chtěla popřát hodně štěstí, zdraví, mnoho úspěchů a pořádnou oslavu jeho narozenin s jeho manželkou a kolegy z kapely. :) So happy b-day! :-*


In Memorian (Immortal Peace)

8. dubna 2009 v 21:04 Negative
Poslední dobou teď pořád posloucham tuhle písničku a pročítam si její dokonalej a zároveň strašně smutnej text... Zalíbila se mi hlavně když jsem si pouštěla DVDčko Negative a od tý doby se jí prostě nemůžu zbavit, perfektně se hodí k mý momentální depresivní náladě...


Text i překlad pod perexem... ↓

Oh shit...

8. dubna 2009 v 20:30
Omlouvám se, že sem tu až teď večer, ale přišla sem ze school a nešel mi net... Byla sem z toho dost na prážky (ach ta závislost.. :D), ale teď už je to konečně OK, takže tak.. no.. du přidat nějakej článek..

Zeleninové čumění

6. dubna 2009 v 15:37 → my diary ←
Dnešní tejden je uplně nejlepší! Tenhle tejden totiž máme zejtra, ve čtvrtek a v pátek volno, takže ve škole sem byla jenom dneska a pak pudu ještě ve středu.. no a potom prázdniny! Ty sou ještě příští pondělí a příští úterý jedeme na exkurzi do Terezína..
Yes, ale o tom tu teď nechci psát.. Vlastně tu vůbec nechci psát. :D Nevim ani proč tu píšu..
Za chvíli si jdu ke švadleně zkrátit moje nový kalhoty.. YeZ, mam new kalhoty, ale zatim detaily neprozradim, snad jen to, že uplně ty samí má Jonne.. =P
Miluju Crashdïet...! ♥ Strašně moc, furt na ně teď jedu, neposloucham skoro nic jinýho. :)) Sou úžasný, akorát teď trochu problém, že nemaj zrovna žádnýho zpěváka, no snad se nerozpadnou.. protože je jako hodlam jednou vidět!
Btw uvědomila sem si, že ten Manson je v Brně! No jako tak to je trošku problém, jak se mam asi dostat do Brna, to sis nemoh vybrat Prahu ty idiote?! Ale já už něco vymyslim... Musim, jinak bych byla nenuceně donucela tvářit se jako zelenina...
A už se strašně těšim do Anglie, jedem tam už asi za 14 dní.. Sem zvědavá do jaký mě přifařej rodiny... Chudáci moji budoucí hostitelé.. :D


A víte co je uplně nejlepší? Když si kdysy dávali Sir a Larry společný sólko na koncertech.. Chtěla bych to vidět naživo.. Já je za ten výkop Christuse asi fakt zabim. :D Ale asi bych toho nebyla schopná, když si vzpomenu, jak se Larry usmíval, když sem ho tahala za nohavici. :D Chudák, ale neměl si přede mě stoupat.. :D
Tak mě napadlo.. rozumíte vůbec tomu, co píšu? :D Stálí čtenáři určitě rozumí, ale ti co tu sou poprvé asi čuměj zelenina..

Névádí, mějte se, xoxo.

Pár songů Crashdïet

5. dubna 2009 v 11:13 Crashdiet
Tak tady nějaký ty songy abyste je trochu poznali, když tu teď budou tak často. =P Prostě sem si je teď zamilovala a jak se znam, tak snadno se jich už nezbavim. :)

Doporučuju hlavně první dvě videa! ;)

Crashdïet - Breakin The Chainz

3. dubna 2009 v 18:51 Crashdiet
Poslední dobou mě nějak dostávaj švédský kapely...


Vyhrála sem o___O

2. dubna 2009 v 14:29 Negative
Dnešní den nezačal moc dobře... V noci sem si musela dát do uší vatu, protože na půdě něco rachtalo a mě to rušilo.. A když sem se ráno vzbudila, nemohla sem za nic na světě tu vatu z levýho ucha vyndat. xD Už mě máma chtěla objednávat na ušní, ale pak se mi to zázrakem podařilo vytáhnout pinzetou.. :D
No a pak to vedro dneska... Nesnášim léto a nesnášim, když se peču na zastávce ve svym černym oblečení.. A ještě ke všemu na mě všichni čuměj jak na největšího imbecila..
ALE! Jedna dobrá zpráva by dneska přece jen byla! Přídu domu (v uších puštění Children Of Bodom, protože to skvěle vystihovalo mou náladu) a máma mi oznámí, že mi přišla nějaká ZÁSILKA Z FINSKA! A tak čumim s otevřenou hubou na balík, na kterém je finská známka a je adresovaný MĚ! :D A tak se na to vrhnu, otevřu to a přichází další vlna překvapení - je to singl Planet Of The Sun od NEGATIVE! Když se po chvíli ječení ze štěstí uklidnim, začínam přemejšlet, kdo mi to mohl poslat. A protože jediná možnost, než že jsem se nedávno přihlásila do fanklubu mě nenapadá, pravděpodobně je to z fanklubu. :)) Ou fakt moc milý od nich. ^^

A ještě fotky: Takhle vypadá to CD:

A toto je balík, ve kterém mi to přišlo. Čekujte to "Finland" vlevo nahoře a taky finskou známku. :)) ↓
(Svou adresu jsem zakryla, proto tam ten černej obdélník)