Leden 2009

Night Electric Night

31. ledna 2009 v 12:47 → my diary ←
Mám nový CD Deathstar!! ^^ - Night Electric Night a je fakt úžasný. ♥ Vřele doporučuju! ;)
Jinak asi si pudu lehnout až napíšu tenhle článek, protože mi neni nějak dobře, zvřejmě chřipka nebo jenom nachlazení..
Á už se těšim na chatu. :D Ale pro ty co to nepochopili minule - na žádnou chatu nejedu! :D To je jen taková hláška, která nejde nijak vysvětlit, takže si s tim nelámejte hlavičky, teď máte přece prázdniny! ;))
A na závěr ješt menší poznámka: Já si za němčinu klidně tyhle (:-!) smajlíky psát budu! =P To, že sem měla z němčiny 1 neznamená, že mě to baví, třeba z občanky sem měla taky 1 a nebaví mě to. :) A stejný je to s němčinou, takže laskavě vzkaz pro jednu osobu, která furt rejpe: Když nevíš o co de, nevíš jaká je ve skutečnosti naše němčinářka a jak mě ta němčina "hrozně baví", tak mi do toho nekafrej. :) Stejně to nemá cenu. =P

Tak to je pro dnešek vše, dobrou noc :D

Rozhovor s Jonnem (můj překlad ©)

30. ledna 2009 v 17:37 Negative
Teď už to můžu říct: KONEČNĚ! Konečně jsem dopřeložila ten rozhovor s Jonnem. Předem se omlouvám za občasný nepřesný a divný překlad, ale nesnažila jsem se to příliš předělávat do "hezké češtiny", občas jsem něco trochu poupravila, když to nedávalo v češtině úplně smysl, ale nechtěla jsem to zase měnit moc, takže občas je to takový kostrbatý a těžší na pochopení. Snad ale budete spokojený a najde se tu alespoň jeden člověk, co si to přečte. ^^
A ještě k tomu rozhovoru: Není sice nejnovější, ale také neni starý. Je udělaný krátce po vydání Karma Killer, skládá se z 12-ti otázek a byl zveřejněný ve Free! Magazine.

The Rasmus - Justify

29. ledna 2009 v 18:44 The Rasmus
Nový videoklip od The Rasmus. :) Sice to sem dávám trošku opožděně, ale co už. :D Enjoy!

Valo_O

26. ledna 2009 v 17:45 → my diary ←
Sem na*raná. Blbne mi net. Furt mi to padá a asi hodinu se nešlo připojit vůbec. Jako zkusí si to PC ještě jednou, tak ho rozkopu!!!
Jinak k dnešku... Po škole jsem jela za Kate na Kladno, kde sme chvilku jen tak couraly...
A ve škole ani taky nic novýho..
Nevim co psát. :D
Tak třeba, miluju Embrio. <33 Jedna z nejlepších kapel. Nikdy se nesmířim se smrtí Branimira.. Žádnej bůh neexistuje.
Bůj je jedině Valo. :D
And Gerard Way is my hero. xD
YEAH. :D
Už jste slyšeli Desolation Row? Jsou na to dost rozdílný nározy, ale ten muj je, že je to naprosto dokonalej cover. <3 Líp už to udělat nemohli. :)
Ou a za pár dní by mi mělo přijít DVD Negative - In The Eye Of The Hurricane! Mrtě moc se těšim. ♥
Já ty finy miluju... <3 ^^
Ale víte, kdo byl, je a bude stejně vždycky nejlepší? Ano, MCR. ^^ ♥

xoxo

SEN

25. ledna 2009 v 11:57 My Style
Courala sem jako vždy po netovejch obchodech a na jednom jsem objevila tyhle NEJDOKONALEJŠÍ boty značky Knightsbridge. <333 Ou jako hned mi bylo jasný, že je prostě musim mít! :D Takže sem se rozhodla, že si na ně našetřim a někdy v březnu, možná dřív, bych si je objednala! Už mam svolení i od mámy. :)


♥ ♥ ♥

DeSiGn 0.9

23. ledna 2009 v 15:42 News
Opět jsem po nějaké době udělala novej design. Jsem celkm spokojená, tak snad se vám taky líbí. :)


INNOCENS

22. ledna 2009 v 16:34 Ostatní skupiny
Innocens je ČESKÁ kapela hrající gothic/symfonický metal. Je označována za takové české Nightwish, Within Temptation či Evanescence. Protože všechny tyto tři kapely mám nesmírně ráda, oblíbila jsem si i Innocens. A to jsem nikdy český kapely moc nemusela.

Pokud teda máte tenhle styl hudby rádi, určitě se podívejte na jejich myspace a oficiálku. A tady si můžete na youtube pustit jeden rozhovor s nimi z Óčka.


Jedna písnička na ukázku:


Sekaná na ledě

19. ledna 2009 v 18:32 → my diary ←
Moi moi! Jak se máte? Já dneska nějak vyčerpaně. :D Jako každý pondělí. o_O
Dneska ve škole to celkem šlo, byla sem zkoušená ze zeměpisu a dostala sem 1, takže budu mít jedničku i na vysvědčení. ;)
Ale ted k nadpisu: Dneska ráno sem šla do školy jednou strašně zamrzlou ulicí, nedalo se tam skoro vůbec chodit, ale naštěstí mam steelky, který tolik nekloužou. ^^ V tý ulici vůbec nikdo nebyl kromě mě a jednoho chlápka, co šel kousek ode mě. A najednou jsem viděla, jak mu to podjelo a strašně se tam vysekal. :D:D Jako kdyby ste to viděli, OMG. :D:D Doteď z toho uchcávam smíchy. xD Měla sem co dělat, abych před nim nevybuchla v obří a nezastavitelnej záchvat smíchu, ale moc se mi to nedařilo. :D Chudák. :D
A dneska jsem celý odpoledne strávila nad tim, že sem dělala projekt na občanku - o skinheadech :D sama sem si to téma vybrala. ^^ Docela přínosný to pro mě bylo, snad to zejtra u tý tabule nějak dam.. :)

Bye, your Carol, who loves 80's
<3

P.S. Někdo měl brilantní nápad uspořádat celostátní sraz MCR fans! Více informací zde. Já tam určitě jdu. ;) Takže vy koukejte taky =P

Bon Jovi - You give love a bad name

18. ledna 2009 v 16:02 Videoklipy
Včera sem koukala na nějaký TV stanici na videoklipovej speciál Bon Joviho, takže teď na něj celej den trsám.. :D A miluju tuhle písničku <33


Within Temptation - Angels

10. ledna 2009 v 18:45 Videoklipy
Protože nevím co sem dát, přinášim vám mojí nejoblíbenější písničku od úžasný kapely Within Temptation. Určitě všichno znáte, ale chybět tu nesmí. :))


Jonne *_*

8. ledna 2009 v 17:47 Negative
Dneska je vyjímečný den. Proč? Protože je to dnes, 8. ledna, přesně rok od doby, kdy jsem poznala tohle blonďatý stvoření a NGT. Úžasná kapela, úžasný členové.. Hlavně Jonne. ^^ A tady přinášim nějaké fotky.. (Jestli bude takhle dokonalej i v březnu v Praze, tak zvřejmě zhebnu..)


- - - PAUZA - - -

3. ledna 2009 v 12:40
Jen takový menší oznámko, že do 9. ledna tady nic nepřibude, jelikož si dávám pauzu. Má to svoje důvody, nebudu je tady vypisovat, ten jeden tejden to tu snad beze mě přežijete, ne? ;D Jen vás chci upozornit, že tenhle týden nebudu navštěvovat žádné SB a nebudu psát komentáře (s výjimnkou blogů o MCR).

Mějte se, xoxo.