Prosinec 2008

_PURPLE_

29. prosince 2008 v 16:11
No.... Dneska ráno sem byla u kadeřnice... podbarvit vlasy na fialovo... chytly mi ale jen vlasy u hlavy a taky trochu vzadu, takže to neni skoro vůbec vidět na fotkách, který vám sem teď dávam. Za měsíc tam du znova a tentokrát si to necham na červeno. To se prej chytne líp.

...

Watchmen + Gerard pod vodou [?] xD

28. prosince 2008 v 17:42 My Chemical Romance
Jako první bych chtěla poukázat na fotku ↓, která se objevila na mcr.com a Bob k ní napsal tohle: Pozdrav z Hawaie! Tady jsou Gerard a náš instruktor jak si užívají. Brzo pošlu ještě nějaké fotky ze šplhání po skalách. (Fakt se těšim na fotku visícího Gerarda někde na skále :D)

Nebudu teď psát, jak šílenej záchvat smíchu jsem z tý fotky měla, obvzlášť, jestli ta osoba napravo je skutečně Gerard. :D A jestli jsem to dobře pochopila, tak Gerard je (nebo byl) na Hawai! Akorát mi přijde trochu divný, jak to všechno může sakra stíhat?? Vyjets si na Hawai, psát dlouhý rezence na mcr.com, být manželem, točit klip a song k filmu Watchmen, pracovat na TUA a spousta a spousta jiných věcí... A došla sem teda k závěru - Gerard je naklonovanej! xDD

A teď něco k již zmiňovanému Watchmenovi: Tady a tady se můžete podívat na nějaké fotky z natáčení klipu k tomuto filmu.
A tady ještě trailer Watchmena:


Něco mi řiká, že to bude fakt dobrej film. ;)

Gothic boys ♥

21. prosince 2008 v 18:22 Gothic
Přináším vám fakt úžasný obrázky gothic boys, který jsem našla na tomto DA profilu. Takže enjoy!


Nightwish - The Phantom Of The Opera

20. prosince 2008 v 17:34 Videoklipy
Dokonalost... ♥


Pain & Anette Olzon - Follow Me

13. prosince 2008 v 12:34 Videoklipy
Písnička, kterou mám moc ráda... <3


Deathstars - Dead Dies Hard

10. prosince 2008 v 16:39 Deathstars
Konečně jsme se dočkali novýho klipu od Deathstars! Mě osobně se moc líbí, jak klip, tak i písnička. Ale na Our God The Drugs nebo na Blitzkrieg stejně nemá. :)


moje moje moje :-*

6. prosince 2008 v 17:53 Just mine
KONEČNĚ! Konečně jsem si dneska v Praze pořídila steelky. ♥_♥ Nejúžasnější boty jaký jsem kdy viděla. <33 Už se těšim až v nich vyjdu ven. =P


Typ osobnosti - test

2. prosince 2008 v 21:12
Normálně sem takovýhle věco nedávam, ale před chvílí jsem si jen tak z nudy udělala test osobnosti a uplně sem čuměla co mi vyšlo. xD Popsali mě naprosto přesně! :D Vážně jsem se musela smát, jak dokonale to na mě sedí.. ^^ Hlavně to s tim romantickym vyznánim.. na to vážně nejsem. :D

Tohle mi vyšlo:

Váš typ osobnosti: Flegmatik
Vaši blízcí by mohli vypsat sázky na to, komu z nich se podaří vás vytočit. I v situacích, kdy už ostatní vidí červeně, vy jste stále v klidu. Navíc platíte za příjemného společníka, který dokáže soustředěně naslouchat, je citlivý a nikoho neuráží. Váš partner/ka to s vámi ale nemá úplně jednoduché, protože jakýmkoli projevům citů úspěšně vzdorujete a o romantických vyznáních si vaše drahá polovička může nechat jen zdát. Vzhledem k vaší nadměrné opatrnosti trvá také hodně dlouho, než si někoho pustíte k tělu. Co se týká zaměstnání; váš šéf zcela určitě oceňuje vaši stálost, loajalitu a svědomitost. Jenže tyto vlastnosti u vás místy přerůstají až v konzervativnost, která vám v kombinaci s vaší nechutí k jakýmkoli změnám může ztěžovat profesní postup.

----------------------------------------

Pokud máte taky zájem si zjistit, jestli jste flegmatik, sangvinik, cholerik nebo melancholik, tak test si můžete udělat TADY. :)