Listopad 2008


YES :)

26. listopadu 2008 v 18:51 The Rasmus
Někteří z vás se divili, proč tu ještě nemám informaci, že přijedou The Rasmus. Určitě to už všichni víte, ale tak já to sem teda napíšu:

20. 2. 2009 PŘIJEDOU DO PRAHY THE RASMUS.

Já tam samozvřejmě jedu, teď akorát vyhlížim kdy už budou v prodeji lístky. ;)

Repo! Genetická Opera

24. listopadu 2008 v 17:28 Popelnice
Nedávno jsem psala, že jsem byla v kině na filmu Repo! Genetická Opera. A ten film se mi tak líbil, že sem dávám něco o něm + trailer a dvě zpívané zcénky z filmu. Sice to kritici i lidi většinou hodnotí né moc dobře, ale podle mě je to prostě jeden z nej filmů...

O filmu:
REPO je speciální dáreček od režiséra "SAW SÉRIE" Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak "jiný", že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává. V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět.
Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre - zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

In Flames - Trigger

19. listopadu 2008 v 16:45 Videoklipy
Uplně sem si tenhle song zamilovala. <33 Tu kapelu též. ^^boží fotky Boha ♥

16. listopadu 2008 v 17:53 H.I.M.
Už tu dlouho nebyly žádný fotky Villeho... Takže to jdu okamžitě napravit. =P


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

7. listopadu 2008 v 21:00 Negative
JÁÁÁÁÁÁÁ SE ZBLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZNIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEGATIVE PŘIJEDOU DO ČESKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEJLEPŠÍ!!!!! <333333333

KAŽDEJ DEN SLEDUJU JEJICH OFICIÁLKU, KDY SE TAM KONEČNĚ OBJEVÍ DATUM PRO ČR A DNESKA TO PŘIŠLO!!!!!!!!!!!!!!! 20. BŘEZNA 2009 BUDE TEN VYVOLENÝ DEN!!!!!!! TAM DU NA 100000000 %, NIKDO, OPAKUJI NIKDO MI V TOM NEZABRÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOOOOHOOOOOOOOOOO!!!

<333333333333333333333333

EMBRIO

1. listopadu 2008 v 13:34 Ostatní skupiny
Všichni kdo máte rádi pomalý metal a vůbec hudbu na způsob HIM, zpozorněte. Představuji vám chorvatskou kapelu Embrio, kterou jsem poznala teprve nedávno a musím říct, že se stala asi mou 3. nejoblíbenější kapelou vůbec. Jejich hudba je vážně úžasná, škoda jen, že se o nich ví tak málo...

Embrio se dali dohromady začátkem roku 2000. Kapela se skládá z pěti členů: Damir Samardžić - kytara, Branimir Vugdelija (zemřel 21.7.2007) - zpěv a kytara, Rino Vugdelija - bubny, Nikola Buljan - kytara, Petar Radović - klávesista a Denis Brkić - basová kytara. V roce 2002 Embrio vydali demo album s názvem "To my beloved…", které bylo označené za gothic-metalové album. Během minulých pár let prošli Embrio po hudební stránce mnoho změnami a kapela nakonec zakotvila u jejich vlastního metalového vyznění. Výsledek této těžké práce je nové album pojmenované "Gabriel's grief".Embrio nyní nahrávají nové album. Mělo být už dříve, ale zpozdilo se to kvůli tragické smrti zpěváka, Branimira Vugdelija… Po jeho smrti se role vokalisty Embria ujal Petar Radović a jako nový klávesista nastoupil Josip Markovic.