Září 2008

HAPPY!

29. září 2008 v 20:51 → my diary ←
Hádejte, co mi dneska táta přivez! :-P Yes! Tolik očekávané lístky na LOVEX! Už se tam tak strašně těšim, Kate tam jede se mnou, takže na ní se taky těšim. ^^ Prostě se těšim uplně na všechno, už mi ty koncerty tak chyběli.. <33


The Rasmus ~ F-F-F Falling

23. září 2008 v 20:10 The Rasmus
Chytlavej refrén :)


51koodia - Kahleet

13. září 2008 v 12:54 Videoklipy
Další úžasná finská kapela... <3

HLASUJTE PRO MCR NA MTV EMA!

11. září 2008 v 18:23 My Chemical Romance
Už jsem se nemohla dívat na to, jak na žádných stránkách o MCR neni ani zmínka o tom, aby se pro ně hlasovalo na MTV EMA, a tak jsem vzala věc do vlastních rokou - napsala jsem na známé weby, aby dali na své stránky o této informaci vědět. A můj čin byl úspěšný. :) Holčina vlastnící mikeywayonline.net (Thank you that you have published the information abou MTV EMA on your site!) už to na své stránky zveřejnila, a tak vás všechny prosím, šiřte to dál, MCR přece musí vyhrát. ;) Ještě nejsou ani nominovaní, takže to musíme rychle dohnat!
TAKŽE TADY HLASUJTE JAK JEN MŮŽETE! ;)

Tak jsem zpátky.. Nemálo hustý xD

5. září 2008 v 13:53 → my diary ←
Čau lidi, tak jsem zpět ze seznamováku.. Jako bylo to fakt nemálo hustý. xDD Tzn. dost debilní, strašný a nudný.. Ale jako pár kámošek mam.. OK, nevim co bych sem dál měla psát.. xD Strašně hnusně tam vařili a ty budky ve kterejch jsme byli byly libový. xD Tzn. PŘÍŠERNÝ!!! xD A jako, můžete mi vysvětlit, co je to teď tady za mizernou návštěvnost?! Budu s tim muset něco udělat. ^^ Jinak včera jsme byli asi na 20-ti kolometrovym orijenťáku, každá skupinka byla po šesti. Naše skupinka byla asi na 5. místě z 15-ti, takže docela slušný, ne?
A když jsem se vrátila domu,tak už mi konečně přišla ta barva na vlasy, takže hrozí, že v brzký době budu mít fialově podparvenou palici.. :)
A ještě něco - můžete mi sakra někdo říct, co má znamenat ta Gerarda oranžová hlava?! Je to fakt strašný.. [upřímnost nadevše]
xoxo