Srpen 2008

Jonne Aaron [by me ©]

31. srpna 2008 v 12:35 moje výtvory (c)
Tak jsem po dlouhý době zase něco nakreslila.. Tentokrá je to Jonne Aaron, zpěvák skupiny Negative. :) Vim že je to hrozný a že se mu to vůbec nepodobá, ale snaha tam byla. xD
PŘEDLOHA
- NEKOPÍROVAT -

Black Jezus

30. srpna 2008 v 12:26 Negative
Ano ano, Sir Christus má novou kapelu s názven Black Jezus. Jejich oficiální myspace najdete tady.
Nebudu tajit, že bych ho stejně nejradši viděla v NGT, ale když jsem si poslechla pár jejich songů, musím uznat, že to neni vůbec špatný, ba naopak, jsou dost dobří. ;)

Mr. Liimatainen

29. srpna 2008 v 12:11 Negative
Potřebuju si něčím zlepšit náladu...

Valo, za co mě trestáš?!

29. srpna 2008 v 9:36 → my diary ←
Už od začátku co jsem zjistila, že se jede první školní den na seznamovák na Máchovo jezero jsem věděla, že to bude strašný! Ale teď se mi potvrdilo, že to strašný nebude, bude to HOROR! Když jsem si hledala v čem budeme ubytovaní, myslela jsem, že to bude nějaký levnější hotel, kde bude normálně ke každýmu pokoji sprcha a tak, ale zjistila jsem, že budeme ubytovaný v těch děsnejch CHATRČÍCH!!! To, že budeme v odpornejch, prohnilejch chatách by mi zas až tak moc nevadilo, ale co mi vadí je, že tam ke všem těch chatrčím patřej SPOLEČNÝ UMÝVÁRNY!!! Možná se vám to nezdá tak hrozný jako mě, ale pro mě je to něco odpornýho a příšernýho!! Valo, PROČ?!
perverzní nešťastná Carol Liimatainen..

Nickelback - Rockstar

27. srpna 2008 v 12:00 Videoklipy
Moc pěknej song a hodně zajímavej videoklip. :)

Jonne Aaron - interview o sexu

25. srpna 2008 v 12:10 Negative
Dokopala jsem se k tomu přeložit jedno interview z Buzznetu s Jonnem. Překládala jsem ho sama a docela dlouho, ale myslím, že to stálo za to ^^ Je tam dost zajímavých věcí. x))
>>> NEKOPÍROVAT <<<


Metal Heart: Pamatuješ si své poprvé?
Jonne Aaron:
Poprvé kdy jsem spal s holkou bylo ve třinácti letech. Ale nemám na to moc dobrý vzpomínky do té doby, co jsme oba o sexu nic nevěděli. Starší kluci chtěli abych to udělal, i když jsem moc nechtěl. Co chci říct je, že moje opravdové poprvé s holkou bylo s mou přítelkyní když mi bylo 15 nebo 16 let. A tyto vzpomínky jsou úžasný! Byli jsme trochu jako Romeo a Julie a chodili do stejné školy. Jednoho dne po obědě mi řekla, že bychom mohli jít za školu a jít k ní, protože její rodiče nebyli doma. A tak se to stalo, bylo to opravdu moc hezký, i když jsem se musel spíš zaměřit na to jak to dělám, takže jsem si to nemohl moc užít. Po tomhle jsme měli hodně sexu - a ne jen v posteli. Taky například v šatně. Ty dny to vypadalo, že je to naprosto jiný život. Je to před sedmi lety, ale budu si to pamatovat navždy.

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

24. srpna 2008 v 9:57 Videoklipy
Prostě a jednoduše - miluju tuhle písničku.. ♥ Kurt měl úžasnej hlas. <3

Jsem přijata do PPK klubu ^^

23. srpna 2008 v 17:33 News
S radostí vám všem oznamuju, že jsem se stala perverzní osobou a byla přijata u michellin do PPK klubu. ^^ [Perfektně Perverzní Klub (Pod krycím názvem Perfect Polite Kids)]
>>> PPK club <<<

Negative - Still Alive

20. srpna 2008 v 21:21 Negative
Nádherný live video <3


NEGATIVE PŘIJEDOU DO ČR!!!

20. srpna 2008 v 12:15 Negative
NORMÁLNĚ TY VOLE ONI MAJÍ NEGATIVE PŘIJETS DO ČR!!!!! TY VOLEEEEE!!! OMG JÁ JSEM TAK ŠŤASTNÁ!!!! JÓÓÓÓÓÓÓÓ ^^
>>> ČTĚTE <<<

Jonneho vysněná žena

19. srpna 2008 v 14:32 Negative
V jednom interview se Jonneho zeptali, jak si představuje svojí vysněnou ženu. Jonne odpoveděl následovně:
"Stabilní, krásná, inteligentní, s dobrým smyslem pro humor, jistotou že je zdravá a krásné oči jsou plus."
Jinými slovy úplný opak mě. xD A sry za tak hrozný překlad. ^^

Let's Fuck

19. srpna 2008 v 11:38 Negative
OMG Jonne je asi fakt blázen. xD

Vzkaz od Jonneho + překlad ©

18. srpna 2008 v 17:40 Negative
Rozhodla jsem se přeložit vzkaz od Jonneho, který se objevil na oficiální stránce Negative. Hlavní z celého vzkazu je, že Gary ve skupině už dál nebude. Docela mě překvapilo co tak najednou, ale o tom už se Jonne nezmínil.. Kéž by zase vzali zpátky Christuse.. :(
originál:
Time flies, we're already nearing the end of the summer festival season even though it feel the summer has just begun. We still have a couple of festival shows coming up and then it's time to take this circus indoors to shady clubs and concert halls.
This summer has one of the best for our band, our new album Karma Killer has done really well and the gigs we've played have been great, lots of people showing up and singing along with the new songs as well as the older ones. So… a big thank you to all of you who have come to our shows!
As you know, from the beginning of the Karma Killer tour in last April, we've had Gary as a touring guitar player with us. But, after all these great shows and moments spent together we've decided with Larry, Snack, Jay and Antti to continue as a five-piece band from now on. We thank Gary for this summer and wish him all the best for the future!
Our first show without Gary will be at Turku's Down By The Laituri -festival on August 2nd.
Peace & Love… Jonne / NEGATIVE
_____________________________
překlad:
Čas letí, my už se blížíme ke konci sezóny letních festivalů, i když to vypadá, že léto právě začíná. Stále ještě máme nějaká vystoupení na festivalech, a pak je čas vzít tento cirkus dovnitř do tmavých klubů a koncertních hal.
Toto léto je jedno z nejlepších pro naší kapelu, naše nové album Karma Killer jsme dokončili opravdu dobře a vystoupení, která jsme hráli byly vynikající, hodně lidí si to užívalo a zpívalo spolu s novými písněmi stejně dobře jako s těmi staršími. Takže... Velký dík všem z vás, kteří přišli na naše vystoupení!
Jak už víte, od začátku Karma Killer tour minulý duben jsme s sebou na tour vzali Garyho jako kytaristu. Ale po všech těchto úžasných vystoupeních a chvilkách strávených společně jsme se s Larrym, Snackem, Jayem a Anttim rozhodli, že od teď budeme pokračovat jako pěti členný band. Děkujeme Garymu za toto léto a přejeme mu vše nejlepší do budoucna!
Naše první vystoupení bez Garyho bude na Turku's Down By The Laituri -festival 2. srpna.
Mír & lásku... Jonne / NEGATIVE
_____________________________
Pokud budete chtít článek kopírovat, tak vás chci poprosit o uvedení mého zdroje: www.carol-kp.blog.cz

Fotky Jonneho.. :)

17. srpna 2008 v 18:41 Negative
Já jsem prostě musela.. x) Už dlouho tu žádný nebyly.. :-P


Ehm.. xD

12. srpna 2008 v 13:44 → my photos ←
Další fotka mýho kocoura... Nešlo to sem nedát. xD

Flinch - Liikaa

10. srpna 2008 v 18:26 Videoklipy

Pro ty co nevědí, tak zpěvák v tomto klipu je Ville Liimatainen a je to brácha Jonneho ze skupiny Negative. :)Fotky ze Španělska

5. srpna 2008 v 11:08 → my photos ←
Tady máte pár fotek, které jsem nafotila na dovolený ve Španělsku. Doufám že se budou líbit. ^^
Město, ve kterém jsme byli se jmenovalo Lloret De Mar a nacházelo se na území Katalánska, pobřeží Costa Brava. Jako první sem dám tedy fotky z našeho letoviska: ↓
Pohled z našeho hotelového pokoje ↓