Červenec 2008

Zabití Frankieho a Raye xD

22. července 2008 v 21:41 My Chemical Romance
*ROFL* xDD
Kopírovat pouze s mým zdrojem!


I love TUA <3

20. července 2008 v 17:45 Popelnice
Lidi já jsem se uplně zbláznila do TUA.. Hlavně do obrázků z hlavních stran. Gabriel Ba je fakt dobrej. :)
Tady jsou obrázky, které se mi líbí nejvíc (První 2 jsem si i vytiskla):
A koho by zajímalo jak vůbec Gabriel Ba vypadá, tak tady je jeho fotka:

Chci na IRON MAIDEN!

19. července 2008 v 15:49 → my diary ←
Lidi já chci na koncert Iron Maiden! Mají být 8.8. v Praze.. Vstupenky jsou docela drahý, ale mě by klidně stačili ty za 695 Kč, který ještě nejsou vyprodaný! Jestli tam někdo jdete, tak mi určitě dejte vědět. ;) Více info o koncertě najdete > TADY <
xoxo
________________________________
Tak fajn, ta kráva (matka) mi to nedovolila.. tak nic no.. Ať si nemyslí, že s ní pojedu do toho Španělska.. :-/

Live fotky Mikeyho

19. července 2008 v 13:12 My Chemical Romance
Kopírovat pls pouze s mým zdrojem

My cat ^^

14. července 2008 v 16:26 → my photos ←
Uvědomila jsem si, že jsem sem ještě nedávala fotky mýho kocoura Matýska... Takže to okamžitě napravuju. ^^ Btw miluju kočky. ♥

Anketa o nej seveřana!

13. července 2008 v 18:58
Jen tak mě napadlo, že bych sem mohla dát takovou anketu o nej seveřana. :D Původně jsem chtěla o nej fina, ale to bych sem nemohla dát Cata, který je ze Švédska. ^^
OK, takže přejdeme k nominovaným:
1.) Ville Valo (HIM) ↓

Sonata Arctica

10. července 2008 v 13:11 Ostatní skupiny
Sonata Arctica je power metalová skupina pocházející z Finska, založena v roce 1996 ve městě Kemi.

V roce 1996 založili Tony Kakko, Jani Liimatainen, Marko Paasikoski, Tommy Portimo a Pentti Peura hard rockovou skupinu s názvem Tricky Beans, kterou o rok později (1997) přejmenovali na Tricky Means. Až v roce 1999, kdy se hraný styl již zcela přeměnil v heavy metal, dostala skupina své dnešní jméno Sonata Arctica. Od té doby se tato kapela začala prosazovat na power metalové scéně a dnes patří mezi nejžádanější seskupení tohoto stylu.
Videoklipy:
Paid In Full ↓


Ville a Bam xD

9. července 2008 v 23:15 H.I.M.
Tohle video fakt stojí za to si pustit, já se u toho tlemila od začátku až do konce. xD Btw hodně záběrů je tam taky z Prahy. ;)


Já, My Chemical Romance, aneb jak to všechno začalo...

6. července 2008 v 13:49 → něco o mě ←
Napadlo mě, že bych mohla napsat jak jsem začínala s MCR a vůbec jak jsem je poznala, co pro mě znamenají a tak... Začnu tedy postupně:
My Chemical Romance jsem poznala někdy v březnu 2007... Bylo to když jsem od nich poprvé slyšela písničku s názvem Welcome To The Black Parade. Hned na první poslech jsem si jí zamilovala. V tu dobu jí pořád hráli na rádiu, ale já dlouho nevěděla od koho je. Takže by se dalo říct, že jsem MCR milovala ještě dřív, než jsem je skutečně poznala. ^^ Jak už jsem se zmínila, úplně jsem se do WTTBP zbláznila, dokonce jsem si jí asi 5x za sebou nahrálala na kazetu a stále jí poslouchala. Ještě nikdy před tím se mi žádná písnička nelíbila tak jako tahle... Také si vzpomínám, že když hráli jednou v TV videoklip Famous Last Words (nevěděla jsem, že je to ta samá kapela co zazpívala WTTBP), okamžitě mě to zaujalo a písničku jsem si taky hned zamilovala. Později, když jsem zjistila, že obě písničky jsou od MCR, začala jsem si je hledat na netu. Ten zpěvák se mi opravdu moc líbil. ^^ 22. března 07 jsem si stáhla do mobilu první Gerarda fotku a dodnes jí tam mám. x)
Čas plynul a já jsem si začala o MCR hledat různé informace, stáhla jsem si všechny jejichpísničky a úplně se do nich zbláznila. Žádné jiné skupiny mě v tu dobu nezajímali, neposlouchala jsem nic jiného než MCR a na netu jsem si nehledala nic jiného než MCR... Nepovažovala jsem to za strátu času, protože jsem cítila, že od té doby co znám MCR se cítím mnohem šťastnější a lépe překonávám různé problémy a hádky. Stačilo mi pustit si kteroukoli jejich písničku a hned mi bylo lépe. A to platí až do dneška. Ještě mě za tu dobu co jsem je začala poslouchat neomrzeli a myslím, že mě ani neomrzí, zabírají značnou část v mém srdci a jen tak je nevymaži, i kdybych chtěla. x)
A najednou to přišlo... MY CHEMICAL ROMANCE 3. 6. 2007 POPRVÉ V ČR! Byla jsem štěstím bez sebe, když jsem se to dozvěděla. Hned jsem začala hledat někoho, kdo by se mnou na ten koncert šel, až jsem sehnala jednu holčinu na internetu, s kterou jsem tam šla. Byla jsem sice až tak 20 metrů od pódia, ale i tak jsem v tu chvíli byla nejšťastnější člověk na světě. Byl to můj první koncert v životě a já si ho snažila užít jak se dalo. I když jsem skoro nic neviděla. ^^
Ovšem všechno jednoho dne skončí a s koncertem tomu nebylo jinak. Pár dní po tom koncertě vysíali v t-music rozovor s Gerardem + pár záznamů z koncertu. Neudržela jsem se a rozbrečela jsem se u toho jak malá holka. Bylo tak krásný vidět v televizi svojí nejoblíbenější skupinu na akci, na které jste byli.. Neuvěřitelný pocit. ^^
No a čas plynul dál, na internetu jsem poznala spoustu úžasnejch fanoušků MCR, dokonce jsem si o My Chem. založila i blog, ale momentálně je pozastavený, protože jsem to nestíhala. x( Mánie s MCR pokračovala vesele dál a já jsem je měla den ode dne radši. Až jednoho dne: MY CHEMICAL ROMANCE VYSTOUPÍ NA ROCKOVÉ JESENI V BRATISLAVĚ! Okamžitě jsem volala tátovi, ať si bere 30. 10. 2007 dovolenou. ^^ Na tento koncert jsem vyrazila s jednou mojí kamarádkou, kterou jsem pár dní před koncertem s MCR nakazila. Na cestě do Bratislavi jsme se ještě sešli s Nikki, jednou moc skvělou holčinou a věrnou fanynkou MCR. Koncert v Bratislavě byl úžasný... naprosto nezapomenutelný... Byla jsem asi jen 8 metrů od pódia a krásně jsem viděla. Fakt DOKONALOST! Dokonce mě Mikey a Frankie polili vodou, z čehož jsem se doteď nevzpamatovala. xD Všechno to tu ale vypisovat nebudu, napsala jsem o tom na již zmiňovaný MCR blog takovou recenzi, tak si to tady můžete přečíst. x)
No a to je asi tak vše z historie.. x) Ale to rozhodně ještě není konec. ^^ Asi by vás takyzajímalo, jaký mám názor na Lyn-Z a ostatní manželky. Řeknu to asi takhle - některou mám ráda víc, některou míň, ale rozhodně nejsem ten typ fanynky, co říká: "Fůůůj, Lyn-Z, taková hnuska co mi ukradla Geeho!" xD Přiznám se, že ze začátku jsem neměla Lyn-Z moc ráda, nevěděla jsem, co si mám o ní myslet, když si vzala Gerarda asi po měsíci nebo po dvou co ho znala. Bála jsem se, že by to mohlo mít nějaký dopad na MCR. Ale teď už o ní nepochybuji, je to fajn ženská a jsem ráda, že je s ní Gerard šťastný. x)
Dále pak můj nároz na MCR a emo... NE!!! MCR nejsou, nikdy nebyli a ani nikdy nebudou emo! Nechápu, proč si to o nich pořád každý myslí, ale už jsem to vysvětlovala tolikrát a nehodlám to každýmu znova a znova vysvětlovat.. Když si to myslí, ať si to myslí, blbí jsou oni..
S MCR si chci také nechat udělat tetování. Spouta lidí mi to rozmlouvá, že se mi přestanou líbit, ale asi jen špatně pochopili proč si to tetování chci nechat udělat - Já na ně chci mít alespoň památku, chci, aby vždy když se na to tetování podívám, se mi vybavila ta nejúžasnejší kapela všech dob. Kapela, která mě tolik změnila a na kterou bych nedala nikdy dopustit. Jediná kapela, od níž se mi líbí všechny písničky, a která mi dokáže vždy zvednout náladu nebo mě utěšit.. Ovšem hudba je jen zlomek toho, co se mi na MCR líbí! Tak například, miluju jejich texty a to, za čím si stojí a čím chtějí lidi povzbuzovat. Vždy, když si jejich texty čtu, tak si říkám, že je to úplná dokonalost, že já bych tohle nikdy nesložila.. Na tohle musí být oprvdu velký talent a MCR ten talent mají. Dále pak na kapele miluju její členy. Jsou to úžasný lidi, mám je ráda skoro jako kdyby patřili do mé rodiny. Mají úžasné charisma a dokáží člověka pobavit. Jsou to sice taky jen lidi, ale tím, že jsou spolu v kapele a dělají tak úžasnou hudbu jsou tak nezapomenutelní. Nikdy nezapomenu na jména: Bob, Mikey, Gerard, Ray a Frank. ♥ Jeden člen ale vždycky přiroste k srdci nejvíc.. U mě to je Gerard. :)
Mezi mé nejoblíbenější písničky patří: Welcome To The Black Parade; Helena; Famous Last Words; The End; Kill All Your Friends; Cancer; Give'em Hell, Kid; Hang'em High; It's Not a Fashion Statement, It's a Deathwish; Our Lady Of Sorrows; Drowning Lessons; Early Sunsets Over Monroeville...
A nakonec bych sem dala to, co bych chtěla MCR vzkázat, kdybych měla někdy možnost. Bylo by toho opravdu spousta, ale nejdůležitější slova, kzerá bych jim chtěla říct by byla tato: THANK YOU!
Myslím, že tohle je asi to jezákladnější o mém vztahu k MCR, doufám že si to alespoň někdo přečte, ale pochopím, když se mu to bude zdát moc dlouhý a nebude to chtít číst. :) Jen vás prosím, napište sem komentář jen ti, co si tohle skutečně přečetli až do konce... Díky. x)

Wall s Gerardem ©

5. července 2008 v 14:23 moje výtvory (c)
Vyrobila jsem svůj první wall - s Gerardem. Je to dost amatérský, ale aspoň něco. xD
NEKOPÍROVAT!

Kdo navrhoval jakou masku

2. července 2008 v 11:35 My Chemical Romance
Před chvílí mi na mail přišlo, kdo z MCR navhoval jaké masky, které jsou k dostání v limitované edici The Black Parade Is Dead. Takže:
Kopírovat pls pouze s mým zdrojem.
Ray ↓