Červen 2008

London, Astoria, UK (9.4.05)

29. června 2008 v 21:40 My Chemical Romance
Kopírovat pls pouze s mým zdrojem!

Proslov MCR k LOTMS ©

29. června 2008 v 10:41 My Chemical Romance
Kdo máte DVD LOTMS, tak určitě víte, že je tam napsaný takový menší proslov MCR. A protože jsem momentálně neměla co na práci, tak jsem to přeložila. :)
Kopírovat pouze s mým zdrojem!
You hold in your hands the story of five kids who have had their dreams come true. We would like to dedicate this release to our families & loved ones who've believed in us from the beginning, to all of our friends who work tirelessly to keep MCR dangerous, and to the fans... this is for you. Thank you from the bottom of our black little hearts for saying so pure, so passionate and so strong. Your belief in us is immeasurable and for that we love you eternally.
--------------------------------------------
Držíte ve svých dlaních příběh o pěti dětech, kterým se splnil sen. Chtěli bychom věnovat toto vydání našim rodinám a našim milovaným, kteří v nás od začátku věřili, všem našim přátelům, kteří neúnavně pracovali, aby udrželi MCR nebezpečnými, a naším fanouškům...toto je pro vás. Děkujeme za podklad do našich malých černých srdcí za tak ryzí, tak nadšené a tak silné mluvení. Vaše víra v nás je nesmírná a proto vás budeme navěky milovat.
Blend s Gerardem ©

15. června 2008 v 16:09 moje výtvory (c)
Nudila jsem se, a tak jsem vyrobila jeden blend s Geem. Je to asi 2. blend, co jsem zatím vyrobila, tak myslím, že pro začátek docela ujde, co myslíte?

Dead! z TBPID

1. června 2008 v 12:44 My Chemical Romance
No jako..... už se nemůžu dočkat. :))

Fanoušci protestovali proti Daily Mail

1. června 2008 v 12:24 My Chemical Romance
Kopírujte jen s tímto zdrojem!
Dnes stovky rozčílených fanoušku došli protestovat proti Daily Mail.