Květen 2008

Entwine - Bitter Sweet

31. května 2008 v 12:11 Videoklipy
<33333

The Black Parade is coming!

31. května 2008 v 12:03 My Chemical Romance
Opět mi na mail přišla zpráva od MCR, tentokrát týkající se nového DVD. Píší že TBPID má vyjít 1. července a že si na tom dali opravdu záležet. :) Nemůžu se už dočkat!
Zpráva je pod perexem. ↓

Entwine

29. května 2008 v 16:20 Ostatní skupiny
Finskou kapelu Entwine tvoří Aksu Hanttu (bubny), Ritta Heikkonen (klávesy), Tom Mikola (kytara,vokály), Joni Miettenen (basová kytara), Mika Tauriainen (zpěv), Jaani Kähkönen (kytara). Ve skupině krátce působili i T.Taipale (basová kytara) a P.Williman (zpěvák, kytarista).

Videoklipy:
Break Me ↓

Animace z WTTBP

29. května 2008 v 14:09 My Chemical Romance
Kopírovat pls jen s mým zdrojem.
Welcome To The Black ParadeWelcome To The Black ParadeWelcome To The Black ParadeWelcome To The Black Parade

Avantary MCR

29. května 2008 v 14:04 My Chemical Romance
Kopírujte pls pouze s mým zdrojem.
AvatarAvatarAvatarAvatarAvatar
Vyjádření MCR ke smrti Hannah Bond + překlad ©

24. května 2008 v 12:15 My Chemical Romance
Článek jsem sama překládala, takže KOPÍROVAT POUZE S MÝM ZDROJEM!
We have recently learned of the suicide and tragic loss of Hannah Bond. We'd like to send our condolences to her family during this time of mourning. Our hearts and thoughts are with them.
My Chemical Romance are and always have been vocally anti-violence and anti-suicide. As a band, we have always made it one of our missions through our actions to provide comfort, support, and solace to our fans. The message and theme of our album "The Black Parade" is hope and courage. Our lyrics are about finding the strength to keep living through pain and hard times. The last song on our album states: "I am not afraid to keep on living" - a sentiment that embodies the band's position on hardships we all face as human beings. If you or anyone that you know have feelings of depression or suicide, we urge you to find your way and your voice to deal with these feelings positively.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Překlad:
V poslední době jsme se dozvěděli o sebevraždě a tragické ztrátě Hannah Bond. Rádi by jsme poslali soustrast její rodině v průběhu této smuteční chvíle. Naše srdce a myšlenky jsou s nimi.
My Chemical Romance byli vždycky zpěvem proti násilí a sebevraždám. Jako skupina jsme vždy v našem poselství díky našemu vlivu zkoušeli naše fanoušky utěšovat a podporovat. Zpráva a téma našeho alba "The Black Parade" je naděje a odvaha. Naše texty jsou o hledání síly k udržení být naživu skrz bolest a těžké časy. V poslední písničce na našem albu stojí: "Nebojím se být naživu" - postoj ztělesnění postavení kapely k utrpení, že všichni čelíme lidskému bytí. (← tak tuhle větu moc nechápu, nějak divně sem to přeložila..) Jestliže vy nebo kdokoli koho znáte trpí depresemi nebo má sebevražedné sklony, budeme vás nutit najít váš způsob a váš hlas abyste nutně jednali s těmito pocity.


Plakát Geeho z nového Kerrangu

23. května 2008 v 15:16 My Chemical Romance
A Teď mi řekněte - proč něco takovýho nemůže vyjít i u nás?? :(
Klik na obrázek, plakát je v opravdu velkých rozměrech :) ↓

Bon Jovi - Livin' On A Prayer

23. května 2008 v 14:41 Videoklipy
Asi mi nebudete věřit... ale tuhle písničku jsem sháněla tak rok.. Znám jí dost dlouho, ale minulý léto jsem jí slyšela v Londýně v McDonaldu a od té doby jsem jí všude hledala, ale nevěděla jsem od koho je.. Až včera jsem jí konečně našla na youtube! Určitě jí všichni znáte, je hodně stará. :)

Uniklubi - info

18. května 2008 v 11:42 Uniklubi
Uniklubi jsou finská rocková kapela, která se zpočátku jmenovala Pincenez. Byla založena v roce 1999 zpěvákem Jussim a kytaristou Pasim. Na začátku hráli cover verze anglických písní, ale dnes zpívají Finsky. Členové skupiny pochází z měst nedaleko Tampere, kde nyní všichni žijí. S název skupiny přišel Jussi. V překladu Uniklubi znamenají něco jako Vysněný klub. Ve Finsku prorazili v roce 2004 s písní Rakkautta ja piikkilankaa ze stejnojmenného alba. Uniklubi zvítězili, na udílení cen Emma Gaala 26. 2. 2005 v Helsingin Kulttuuritalolla v Helsinkách, v kategorii Nejlepší nová rocková skupina.

Deathstars budou v ČR!!!

18. května 2008 v 11:12 Deathstars
Normálně našla jsem leták na fesťák Noc plná hvězd, který se koná 27. - 28. června 2008 ve Třinci! A v seznamu kapel které tam vystoupí jsou i Deathstars!
vstupenky:
1 vstupenka
do konce ledna 2008300 Kč
únor - březen350 Kč
duben - červen400 Kč
na místě450 Kč
Veškeré další informace najdete na oficiálkách festivalu. Já se tam buhužel asi nedostanu, protože Třinec je od Kladna dost daleko. :(


Jóóóóóóóóó!!!!! xDDDDD

14. května 2008 v 17:47 → my diary ←
TyValo normálně já mam teďko úžasnou náladu, protože za mnou přijel táta a víte o mi přivez?? UČEBNICI FINŠTINY! Takže ze mě bude opravdu velký finofil. xD Už se těšim až se na to vrhnu, konečně aspoň něco co je zábavný se učit. xD