Únor 2008

Jonneho a Larryho kiss :D

29. února 2008 v 16:54 Negative
Našla jsem jedno videjko... ke kterýmu snad neni už co dodat :D

MCR fan book předána!

27. února 2008 v 9:12 My Chemical Romance
Dneska mi na mail přišla zpráva od autorky MCR Book, že knížku předala Bobovi a napsala vše jak předání proběhlo. Překládat to nebudu, je to dost dlouhé. Píše tam, že čekala asi přes 10 hodin a knihu pak nakonec Bobovi předala v hotelu v baru. Potom se Bob s knihou i vyfotil, tady je fotka:
A teď k tomu co mi napsala: (Klik na celý článek)


Švédsko 13.&14. února 08

23. února 2008 v 15:36 H.I.M.
Zatim asi nejnovejší fotky Villeho co se objevily na netu..:)

Sweden Feb 13 & 14

Ville Valo - interview pro Buzznet

23. února 2008 v 15:06 H.I.M.
Článek jsem sama překládala, takže NEKOPÍROVAT !!!
Je 6:30 finského času a Ville Valo je ve svém domě v Helsinkách právě po příjezdu ze Španělska. Byl na dlouhé tour, která je téměř u konce a 18. října začne HIM Tour ve Spojených státech.
Ville si právě povídá s Buzznetem a říká nám vše o Venus Doom, jeho rodině a co ho ovlivnilo. Také nám nabídl nahlédnout do jeho přátelství s celebritami. (Kat Von D a Bam )
Zatímco jeho kolegové ze skupiny jsou horliví šachoví hráči, Villeho vášní jsou knihy. V současné době čte Rat Scabiesand The Holy Grail - což uvedl jako"punk-rocková léčba na Šifru Mistra Leonarda". Edgar Allan Poe je jeden z jeho oblíbenců, které čte ve svém volném čase, zvláště v letadlech.
Když jsem se zeptala Villeho, aby popsal Venus Doom ve třech až pěti slovech odpověděl - "Love Metal. Znovu." Způsob jak být tajemný, Vile! Ale vždy to bývá tajemná strana, že nás uchvacuje (← Tou poslední větou si nejsem moc jistá)
Řekl nám, že vyrostl posloucháním ACDC, Iron Maiden a Peterem Steelem z Type O Negative. Také byl velkým fandou Reggae od té doby co dospěl a má mnoho Jamajských idolů - byl takový fanda, že si ve čtrnácti nechal udělat dready.
Ville je rodinný typ a když se ho někdo zeptá co mu schází nejvíc když je pryč od domova, rychle odpoví "…moje kytara….moje matka, můj otec a můj malý brácha." Slova moudrosti od tohoto rockového boha, "Hodně čtěte knihy a chovejte se hezky ke svým rodičům!"
Pro všechny kdo nosíte kontaktní čočky, dejte je pryč a nasaďte si brýle… Ville má rád holky s brýlemi.
_____________________________________
Tady si můžete přečíst článek v originále, také si tam můžete pustit rozhovor s Villem přímo mluvený.
A zde si můžete přečíst rozhovor celý, ale ten překládat nebudu :D

Happy Birthday, Jamia!

23. února 2008 v 13:52 My Chemical Romance
Dneska slaví Jamia své 26. narozeniny, takže všechno nej, Jamie! :-*

Marilyn Manson - Personal Jesus

19. února 2008 v 18:21 Marilyn Manson
Jedna z nejlepších od MM, i když je to cover. :)


Marilyn Manson - The Speed Of Pain

17. února 2008 v 18:52 Marilyn Manson
Dneska mi Nikki posílala písničku od Marilyna Mansona, která má podobný začátek Jako Desert Song od MCR.. Ale jenom ten začátek, pak už ne :) Taky to sem dávám proto, protože je to nádherná písnička ♥Frank a Worm xDxD

15. února 2008 v 14:29 My Chemical Romance
xD xD xD xD xD xD xD Néé to snad ne xD xD xD

Fotky z DVD The Black Parade Is Dead

15. února 2008 v 12:49 My Chemical Romance
Určitě to už každý viděl, ale to je jedno.. Nemůžu se toho DVD dočkat, akorát název "The Black Parade Is Dead" se mi vůbec nelíbí.. :-/ Já bych to přejmenovala třeba na "The Black Parade never die" :)


Rattle Bucket

10. února 2008 v 13:44 Ostatní skupiny
Rattle Bucket - podle mě jedna z nejnadějnějších českých kapel. Objevila jsem je teprve v pátek, když jsem je je slyšela na CD, které bylo přílohou k časopisu Filter. Jsou vážně dobrý, snad jediná česká skupina, která se mi líbí :) Přesvědčit se můžete sami:
  • Tady mají profil na bandzone.cz
  • A tady zase na myspace.
Pusťte si na těch profilech hlavně písničku Maybe Tomorrow, ta je fakt povedená ;)

MM - info

6. února 2008 v 14:02 Marilyn Manson
Marilyn Manson, frontman a zakládající člen kapely, vlastním jménem Brian Warner se narodil v dělnickém městě Canton, kde vystudoval střední školu (v americkém školském systému tzv. High School). Poté se spolu s rodiči přestěhoval do floridské metropole Tampa Bay, kde spolu s kytaristou Scottem Mitchellem založil kapelu, nyní známou jako Marilyn Manson. Zároveň se věnoval novinářské práci, psal hudební kritiky. Rád čte knihy velkých filosofů, má rád Nietzcheho, Darwina, Freuda, Crowleyho a LaVeye. Ovládá hru na bicí, kytaru, baskytaru, klávesy a na flétnu. Bojí se cigaret, talk show a sám sebe. Občas v televizi sleduje kreslený seriál Scooby Doo. Umělecké jméno zdědil z poloviny od herečky Marilyn Monroe a kultovního vraha Charlese Mansona.


Sir Christus - fotky

2. února 2008 v 15:24 Negative
Na některých fotkách mi přijde, že už neví co by si na sebe vzal... xD