Červen 2007

Skvělý interview s MCR

21. června 2007 v 13:35 My Chemical Romance
Konec je nejlepší xD


fotky z koncertu (by me)

9. června 2007 v 12:59 My Chemical Romance
Nevěděla jsem jestli sem mam ty fotky dát, protože jsou strašně nekvalitní a malý, ale na internetu jich je málo, tak sem je sem přece jenom dala. Ale ta kvalita je fakt hrozná a to jsem vybrala jenom ty nejlepší.

Frankie v Praze...nemám slov...♥

8. června 2007 v 13:34 My Chemical Romance
Ty woe koukněte se jak mu to v Praze slušelo! A když byl na pódiu tak jsem na něj neviděla... :o( A pak byla ještě autogramiáda....na který sem zase nebyla! :o(((


MCR - koncert v Praze byl úžasnej!!!

4. června 2007 v 15:20 My Chemical Romance
Tak a je to za námi. 3.6. 2007 (včera) vystoupili v Praze My Chemical Romance a musím říct, že se to fakt povedlo!!!!! Nevím co vám sem mám psát, protože ten koncert byl fakt něco nezapomenutelnýho, ale snad pár řádků vám sem napsat můžu:o) Takže, byla jsem asi tak 20 metrů od pódia, ale docela jsem viděla i když jsem malá. Gerardovi to vážně neskutečně slušelo, ostatní členy jsem tak dobře neviděla. Jako prvního jsem ale zadlédla Raye. Jak jsem se před chvílí zmínila, že jsem malá, takže jsem musela stát na špičkách a taky jsem vyskakovala abych něco viděla, tak si toho všimla jedna vysoká holčina a nabídla mi, že by mě vysadila. :)
Jo a ten koncert byl od osmi do půl jedenáctý. Od osmi do necelých devíti hodin tam byly Billy Talent a od devíti do půl jedenáctý MCR♥ Zahráli tam necelé CD The Black Parade a ještě přidali I'm not Okay a Helenu.

videoklip - Teenagers

2. června 2007 v 12:42 My Chemical Romance
Konečně už se dotočil videoklip Teenagers! Je fakt skvělej, takže se na něj určitě koukněte!